Sign in to follow this  
raetchibogdan

Cerere Lider - National Guard

4 posts in this topic

Nume pe server : Bogdan
Varsta reala : 15
De ce credeti ca meritati lider: Pentru ca stiu sa fac de toate in aceasta factiune,pentru ca sunt activ mai tot timpul,stiu sa fac activitati cu membrii sa-i ajut daca au probleme.
Care credeti ca sunt abilitatile dvs. care v-ar putea avantaja la coordonarea factiunii?:Abilitatile mele care m-ar putea avantaja la coordonarea factiuni sunt modul meu de a fi,referindu-ma la comportament,si sinceritatea de care dau dovada.
Care este metodologia de recrutare a unui player?(toti pasii):Verificarea cereri de pe panel, dupa care il voi contacta pe server sa i spun daca a fost acceptat sau nu,daca a fost acceptat voi sustine un test teoretic din regulamentul factiunii.

Ore jucate 2 si inca cresc .
Care este datoria dvs de lider a unei factiuni?:De a recruta playeri buni pentru aceasta factiune, si de a ridica factiunea cat mai sus.
Cate ore pe zi jucati pe server?:6-7 ore pe zi.
Cum credetii ca puteti atrage cat mai multa lume in factiunea dvs?:Cred ca pot atrage  playeri in factiunea mea prin corectitudinea mea.
Va luati angajamentul de a sta lider minim 1 luna si de a face tot ce ati spus mai sus in tot acest timp?: Desigur.
Sunteti constient ca in caz contrar , riscati ban 30 zile (indiferent ca v-ati plictisit de factiune ) :Da.
Experienta dvs in SA:MP:3 ani.
Inafara de acest joc mai jucati altceva ? Desigur, mai joc : CSGO,Metin2,LeagueOfLegends,Smite,Dota 2 etc...



Daca voi fii lider voi fii dupa urmatoarele criterii .

Care este minimul , in minute , care dureaza o sedinta saptamanala?:20-25 de minute.
Cate ore pe zi trebuie sa jucati?:Minim 3-4 ore.
Enumerati 3 tipuri de concursuri saptamanale pe forum pe care le veti organiza(inafara de cele din regulament): Alegerea membrului saptamanii, primele de joc,teste de arme.
Ce veti primi daca nu raportati activitatea de lider intr-o saptamana,fara invoire?:Voi lua Warn.
La cat timp dati rank-up daca playerul are rank3+?:Tot la 3 saptamani.
Ce tip de teste trebuie sa dati cu membrii dvs?:Teste din regulament.
Ce va cuprinde o sedinta saptamanala?:Algerea unui co-lider daca este nevoie,nelamuriri/probleme,reclamatiile lor,salariile.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this