Sign in to follow this  
VioRelVio

Aplicatie Helper VioRelVio

3 posts in this topic

Nick:VioRelVio
Nick-uri anterioare:-
Level:7
Limba natala:Romana
Limbi straine cunoscute:Engleza,italiana
Factiuni anterioare(rank):F.B.I -Rank 6
Functii importante detinute(lider/helper/admin):Lider
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva:Lider
Descriere personala(min 50 de cuvinte):Salut!Ma Numesc Viorel,Sunt din Timisoara si am 17 ani!Sunt un tip amabil,respectuos,blond si cu cei 7 ani de acasa,Sunt un tip care nu are un limbaj murdar,nu fumeaza.Hobby-ul meu este Fotbalul
Povestea voastra pe Blue PlayTecuci(min 50 de cuvinte):Eram in seara de deschidere,cand s-a deschis serverul eu si prietenul meu am intrat,Am observet ca este un GM  frumos am spus:Eu mai raman tu?El a spus si eu deoarece este un GM frumos.Am asteptat pana s-au deschis aplicatiile lider am facut si eu si el.Eu la F.B.I el la paramedics.Acum am decis sa incerc si pentru helper!

*Poza cu /stats:http://imgur.com/a/ay0ah
De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?:Doresc Sa Incerc Si aceasta functie!Multi au incercat.Zic si Eu
Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte):Cu Ajutarea Playeriilor Nestiutori care pun intrebari despre server
Cum te intelegi cu actualul staff de pe Blue.PlayTecuci.Ro? Admini si helperi(trebuie sa precizezi adminii si helperii actuali ai server-ului). :Foarte Bine

1.Mortixe

2.CoSMY.Beleaua

2.KeiNNN

3.Tr0B0Y

4.sTylE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this