Sign in to follow this  
CoMbAtWoRlD :D HD

Portofoliu combat

14 posts in this topic

Am descoperit ceva aiurea la cum lucrezi "tu" in photoshop.

 

 

j97ywm.png24v5gk2.gif2agugix.png2mfktac.png30maff8.png32zm0wn.jpg2rmtrhh.jpg21l60jo.png2zspddu.png2yos504.jpg

Eu nu cred ca acestea sunt facute de tine. S-a si vazut la cererea ta de designer

http://playtecuci.ro/forum/index.php?/topic/1206-cerere-designer/

 

Sunt cu totul alte lucrari. Am o ciudata banuiala ca nu tu le-ai facut. Vreau sa-mi trimit .psd cu aceste poze din quote pana pe 08.09.2016 ora 12:00, sau voi crede ca sunt copiate si vei primii interdictie de a mai posta + inca un warn. 

PS: Sigur, ca oricare altii, vrei spune ca nu ai facut .psd, dar, daca tu ai facut poza, inseamna ca stii a o face din nou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

WoW.. 3 sfert tin ele nu sunt ale tale ,... iti bati joc de noi ? 

 

Uitale la banerele alea si uitate la ultimu post al tau .. JENANT ! si in ultimu rand banerele alea is total rip .. is banerele youtuberilor.. ce ai facut tu e copy si paste... Doamne mare tie gradina si multi prosti sar gardu :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

WoW.. 3 sfert tin ele nu sunt ale tale ,... iti bati joc de noi ? 

 

Uitale la banerele alea si uitate la ultimu post al tau .. JENANT ! si in ultimu rand banerele alea is total rip .. is banerele youtuberilor.. ce ai facut tu e copy si paste... Doamne mare tie gradina si multi prosti sar gardu :-j

 

Cineva care si-a dat seama. 

Hai sa fim seriosi, cica "le-ai facut de mult pozele" si "daca ai chef le faci dar ai nevoie de timp" , frate, o poza ca d-aia se face in 10 min, si apropo, IoCpoC are dreptate, tu esti doar un plagiator. Bannerele de la youtube nu sunt ale tale, iar fotografiile se vad care sunt ale tale. Mare "GFX Designer". S-a vazut si la cererea ta de designer. Daca erai bun photoshop, le faceai cum le-ai facut acum.

PS: Tu ai mai copiat si din alte parti, ca nu toate sunt la fel, sunt lucrate unele de alti designeri, ca se vede felul in care au lucrat.

 

Sa facem o comparatie intre ultimele doua postate de tine si celelalte. Ce observam? Ca pe ultimele tu le-ai facut si ca restul sunt ale altcuiva.

Felicitari, ai primit remove de la grad. Urmatoarea data cand te mai prind, direct ban permanent.

 

:tc:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this