Sign in to follow this  
FresH-Andrei

Cerere lider School Instructor.

2 posts in this topic

Nickname pe server: FresH[...]
Ore jucate: 9
De cat timp joci pe server: Joc pe server de 2 zile.

In ce factiune vrei sa intri?:Vreau sa fiu lider School Instructors.

Varsta reala:13
Ce alte jocuri mai joci?:CS:GO si Euro Truck Simulator.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Factultate.
 Cea mai mare realizare pe server: Cea mai mare realizare pe server a fost sa devin helper.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Am de gand sa nu renunt asa de usor cu am renuntat la Grove Street, si sa fiu diferit prin limbajul meu.
Ai citit regulamentul liderilor?: Desigur.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Am stat cel mai mult 67 zile in LSPD rank 4.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Am stat in Grove Street rank 7 2 zile, pe serverul asta deoarece nu am mai avut timp sa ajung la WAR.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?: Nimic.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Cred ca ma voi descurca ca lider deoarece am mai fost lider la School Instructors, am bindurile potrivite si stiu regulamentu si comenzile.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Am stat cel mai mult o saptamana rank 1 in Los Vagos, am o parere tare.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Am stat 67 zile in LSPD rank 4, am o parere buna.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Am stat 40 zile rank 3, am o parere excelenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this