Sign in to follow this  
CristiiaN

Cerere lider- F.B.I

4 posts in this topic

Nickname pe server:  CristiiaN
Ore jucate: Am 5 ore jucate.
De cat timp joci pe server:  Ma joc pe server de aproximativ o saptamana.

In ce factiune vrei sa intri?: Momentan mi-as dorii sa primesc lider la F.B.I.

Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc, dar foarte rar Counter Strike: Global Offensive si League Of Legends.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi incepe sa lucrez.

Cea mai mare realizare pe server:  Cea mai mare realizare a mea sunt functiile de lider la Paramedici si Helper 3.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  Voi face o factiune respectata, un departament nu ca si celelalte. Eu vreau sa fac din toate puterile mele sa am cat mai multi membrii, sa fie mandru un player cand aplica si sa se bucure de o noua factiune.
Ai citit regulamentul liderilor?:  Da, l-am citit si l-am retinut.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):  Cel mai mult intr-o factiune am stat lider la Paramedici cu 4 zile.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:  Cel mai putin am stat in F.B.I. Factiunea am parasit-o deoarece am fost promovat la lider al Paramedicilor.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?:  Nimic, totul este bine organizat.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Cred ca ma voi descurca in functia de lider deoarece stiu foarte bine regulamentul si inca sunt lider la Paramedici si m-am descurcat.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:  In mafii nu am mai fost pana acum. Si mafiile sunt frumoase, doar ca trebuie descoperite in sensul lor.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:  Cel mai mult in departamente am stat in F.B.I. Departamentele sunt foarte frumoase, sunt pline de actiune, in fiecare doar membrii respectuosi si cu cei 7 ani de acasa.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Cel mai mult intr-o factiune pasnica am stat lider la Paramedici cu 4 zile. Factiunile pasnice sunt foarte frumoase, actiune inedita si o organizare buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ore jucate:13

De cat timp joci pe server:5 zile

In ce factiune vrei sa intri?:sunt deja co-leader la school dar vreau sa fiu leader deoarece liderul nostru s-a mutat la lspd

 

Varsta reala:am 14 ani

Ce alte jocuri mai joci?:minecraft, euro truck.

Ce vei face dupa terminarea liceului?:facultatea.

 

Cea mai mare realizare pe server:faptul ca am fost in 3 factiuni pana acum.

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:faptul ca voi munci exagerat de mult.

Ai citit regulamentul liderilor?: da.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): news rank 5 4 zile [demisie]

Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: lspd 2zile deoarece voiam sa incerc ceva nou.

Ce te deranjeaza cel mai mult la server?:faptul ca uneori helperi nu raspund.

De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:deoarece un instructor invata playeri si eu consider ca au ce invata de la mine.

 

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:nu am fost in mafii.

Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: cel mai mult am stat 2zile e ok dar miam dat demisia deoarece voiam sa incerc ceva nou

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: 4zile dar sunt plictisitoare si miam dat demisia.

 

(!) Cererile cu raspunsuri de 2 cuvinte nu-s luate in considerare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this