Sign in to follow this  
Xerno.

[Aplicatie Helper]KaZy

2 posts in this topic

Nick:KaZy
Nick-uri anterioare:Am avut doar nick name-ul de "KaZy"
Level:7
Limba natala:Romana.
Limbi straine cunoscute:Engleza.
Factiuni anterioare(rank):Am fost in factiune Taxi Los Santos unde am avut rank 1.
Functii importante detinute(lider/helper/admin):Nu am avut pe acest server.
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva:Nu am avut functi pe acest server.
Descriere personala(min 50 de cuvinte):Salut.Eu sunt un tip obisnuit.In majoritatea timpului stau in fata calculatorului sau ies cu prieteni la un suc pe afara.Am practicat multe sporturi.Eu cand ma apuc de un lucru nu vreau sa ma las repede de el deoarece nu sunt o fire delasatoare.Nu imi sta in fire sa injur/jignesc.Daca cineva e bland si prietenos nu vad niciun blocaj in a putea fi un potential prieten.Cam asta sunt eu pe scurt.
Povestea voastra pe Blue PlayTecuci(min 50 de cuvinte):Pe acest minunat server am fost adus de "liviu42",care ma anuntat printr-un mesaj pe skype de aces server.Dupa ce am intrat pe el am vazut ca are staff frumos ci si playeri.In prima zi am aplicat pe forum pentru factiunea Taxi Los Santos unde am fost si acceptat.Dupa ce am trecut test-ul mam apucat direct de treaba.Peste cateva zile am demisionat deoarece lider-ul nu mai intra si nici playerii din factiune.
*Poza cu /stats:http://imgur.com/a/OiRBg
De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?:Asi dori sa devin helper deoarece imi place sa ajut playerii noi ci si cei mai vechi si vreau sa ma dezvolt cat mai mult pe server.In plus mai vreau sa si ajut comunitatea aceasta cu ce pot in privinta servar-ului.Deoarece este o comunitate frumoasa!
Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte):Un helper se ocupa cu raspunderea playerii-lor la (/newbie),ci si au o mare responsabilitate sa raspunda cat mai corect si frumos la playerii.
Cum te intelegi cu actualul staff de pe Blue.PlayTecuci.Ro? Admini si helperi(trebuie sa precizezi adminii si helperii actuali ai server-ului). :Ma inteleg extraordinar cu ei pana acum nu am avut nici un conflict cu ei si sper sa nici nu am.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this