Sign in to follow this  
Eduard.

Eduard.-1 ora jucata.

2 posts in this topic

 Nick pe server::Eduard.

Cea mai mare realizare pe Gaming-Zone:Am luat lider Taxi LS.

De ce crezi ca meriti helper:Pentru ca ma descurc cu aceasta functie si imi place sa ajut playerii incepatori.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:4 -5 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:O sa ajut toti playerii care au nevoie de ajutor si mai multe lucruri.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt diferit de alti playeri pentru ca am o functie si ajut lumea.

Ai fost banat vreodata pe Gaming-Zone? Daca da, specifica toate banurile:Nu,n-am fost.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.

Varsta reala:17 ani.
Ce alte jocuri joci?:GTA V,Cs go,cs 1.6
De ce iti place sa joci samp?:Pentru ca imi doresc foarte mult aceasta functie si sa imi fac noi prieteni.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Facultatea.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la rob tasteaza comanda /skills si iti va arata acolo cate roburi ai de dat pentru urmatorul skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a iti lua job-ul de Trucker,tasteaza comanda [/jobs] si alege jobul de Trucker.O data ajuns acolo tasteaza comanda [/getjob] pentru a iti lua jobul de Trucker.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Ca sa aplici la factiune FBI intra pe panelul serverului:http://panel-gaming-zone.esy.es/ dai la Factiuni si dupa dai pe Aplica la factiunea F.B.I.Ai nevoie de minim level 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this