Ion

Tutoriale

2 posts in this topic

 Avazut ca multi iau crash imediat dupa ce apasa pe "Connect" . Nu stiam cum sa rezolv, pana mi-a aparut si mie problema, si am descoperit ca era de la programul DirectX . Nu stiu daca asta este rezolvarea la toti, dar puteti incerca .

 

Asadar, puteti lua programul DirectX de aici: http://downloads.tomsguide.com/DirectX,0301-2158.html

 

Daca nu merge acela, puteti incerca alta versiune, in functie de windows-ul vostru  ( scrieti pe google "download DirectX" ) .

 

Daca tot nu merge, reinstalati GTA-ul dupa urmatorul tutorial, mai ales partea cu DirectX                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.