PCTecuci Romania - Citeste doar ceea ce merita

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și vă logați, veți putea contribui la acest site prin trimiterea propriului dvs. conținut sau răspunsul la conținutul existent. Veți putea personaliza profilul dvs., primiți puncte de reputație ca recompensă pentru trimiterea conținutului, comunicând în același timp și cu alți membri prin intermediul căsuței de e-mail private și multe altele! 

Acest mesaj va fi eliminat odată ce v-ați conectat.  

Sign in to follow this  
Xerno.

[Tutorial]Cum sa vezi bara de heal la alti playeri!

Recommended Posts

Salut tuturor !


Am intalnit mai multe probleme de genul "Nu vad bara heal playerilor" , ei bine si eu am avut problema asta , pot sa va spun ca am windows 8.1 si am reusit sa rezolv aceasta problema foarte usor urmatiti pasii de mai joc !.


 


1) Stergeti "GTA" cu tot Folderu "Rockstar Games" si cel "Gta san andreas user files" .


 


2) Creati un Folder pe Desktop cu numele "Rockstar Games" si instalati "GTA" in acel folder .


 


3) Dupa ce sa terminat instalarea downladati crackul GTA.exe(us)v.1.0 link download mai jos !


 


4) Dupa ce ati descarcat crackul GTA.exe(us)v.1.0 bagati in folderul cu "GTA" si stergeti si imaginea de pe desktop creata automatic .


 


5) Dupa ce ati facut asta puteti instala programul "SA-MP" sar putea sa luati "CRASH" intruna .


 


6) Rezolvarea "CRASH" dati click dreapta pe "SA-MP" dati la "Compatibilty" si dati sa fie compatibil cu "Windows 98/Me" .


 


7) Acuma puteti intra in "Gta Sa MultiPlayer" si veti vedea bara heal ! Success tuturor .


 


Download GTA.exe(us)v.1.0 -  http://www.gamemoddi...aexe-10-us.html


 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this