Sign in to follow this  
Siritanu Mihail

Reclamatie Anet

5 posts in this topic

Nick-ul tau :Phantomas

Nick-ul moderatorului : Anet

Motiv :Post-hunt sau Dublu-Post

Descriere : Poze o sa vedeti

Dovada : http://imgur.com/a/o0VPJ Uitativa la oda/data

Un Warn si gata ca isi face treaba de admin foarte bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu edit. AM de postat ceva.

 

Troy nu da T;C

 

 

EDIT: Felicitari, ceea ce ai facut tu a fost sa faci poze si sa le lipesti de altele sa para ca am facut post-hunt sau double-post. Imi pare rau, nu ti-a iesit. Linkurile te-au dat de gol, se vede ca-s topicuri diferite :) Pare rau ca te-am dat de gol, sa nu te superi :( sal cf

Share this post


Link to post
Share on other sites

ON : De acum scrie te rog numele ''INTREG SI COMPLET''.

OFF: RaZvaNN, ti-ar trebuii si tie romana.

 

 

Se vede ca tu nu esti in pas cu moda frate mai nou se zice nil sau nimil da csf si app nmie unu nu-mi trebuie romana !!!!!!

 

@@Tr0YB0Y, poti t/c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum se vede este un topic sau probabil 2, 3 din sectiunea Jocuri Forumiste, asta inseamna ca si o mai spun odata chiar daca scrie in descriere, in acea sectiune se poate posta si de 5 ori pe zi in acelasi topic cu exceptia sa nu posteze un membru de 2 ori un post dupa altu' ci dupa ce a mai postat un alt membru. Si apropo, nu te chinui sa vanezi stafii playtecuci ca urmare sa primeasca warn, nu a incalcat nici o regula, asa e sectiunea respectiva, pentru jocuri si in general sa faceti posturi in cazul in care aveti nevoie, apropo.. asta nu inseamna sa faceti in acea sectiune 100 posturi, maxim 25 posturi pe zi, nu mai mult.

 

Pentru reclamatia asta fara nici un rost primesti WARN, si iti spun si de ce. Uite un motiv: daca te uiti in casuta de link vei vedea ca dupa /topic / numartopic / aici vei vedea ce post este. 

 

 

:tc:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this