Sign in to follow this  
An3T54.

Banc cu 2 colegi

3 posts in this topic

Doi fosti colegi de clasa se intalnesc dupa muulti muulti ani.

-Ce mai faci dragul meu? Cum o mai duci, observ ca ai o uniforma de pompier pe tine.

-Pai da, stii prea bine ca inca de mic visam sa ajung pompier. Dar tu? ce mai faci?

-Pai m-am casatorit si-am o fetita de 5 ani si-un baietel de 3 ani. Si culmea, baietelul meu viseaza si el sa ajunga pompier. Poate-mi dai si mie niste sfaturi pentru el.

-Pai, pentru inceput eu zic sa cumperi o bara s-o pui in mijlocul camerei lui, ca el sa se poata obisnui sa coaboare in viteza pe acea bara.

-Multumesc, asa o sa fac.

Dupa vreo 20 ani se intalnesc iar cei doi.

-Salut, te vad cam abatut, a ajuns baiatul tau pompier?

-Nu! N-a ajuns, a constatat ca vrea sa devina medic.

-Super! Dar totusi de ce esti asa suparat?

-Pai...fiica mea a ajuns dansatoare de striptease!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doi fosti colegi de clasa se intalnesc dupa muulti muulti ani.-Ce mai faci dragul meu? Cum o mai duci, observ ca ai o uniforma de pompier pe tine.-Pai da, stii prea bine ca inca de mic visam sa ajung pompier. Dar tu? ce mai faci?-Pai m-am casatorit si-am o fetita de 5 ani si-un baietel de 3 ani. Si culmea, baietelul meu viseaza si el sa ajunga pompier. Poate-mi dai si mie niste sfaturi pentru el.-Pai, pentru inceput eu zic sa cumperi o bara s-o pui in mijlocul camerei lui, ca el sa se poata obisnui sa coaboare in viteza pe acea bara.-Multumesc, asa o sa fac.Dupa vreo 20 ani se intalnesc iar cei doi.-Salut, te vad cam abatut, a ajuns baiatul tau pompier?-Nu! N-a ajuns, a constatat ca vrea sa devina medic.-Super! Dar totusi de ce esti asa suparat?-Pai...fiica mea a ajuns dansatoare de striptease!!!

Comsi Comsa in fransoa =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this