Sign in to follow this  
JerrY OneShoot

Ce ai face daca ai primi 1 mil euro?

25 posts in this topic

@ Setup de 1 Mil. de €?!

Eu mi-aș lua vile, mașini și afaceri și restu' i-aș baga in bancă.

Da ma 10 monitoare 10 mousi 10 tastaturi 10 pc-uri :)))))))))))))))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da', 40 de maini nu iti iei? :)) Atatea îți trăba să folosești tot! :))

 

Eu mi-as lua 100.000.000 pachete de Durex, asa că, mi frica de bolile astea! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

"o vile de mașini" MaLTon 2K17

"o vile si masini" Marin 2K17

 

Ce ma, mi-aș lua BMW M760Li si câteva vile. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Septar & Supra

 Te utiti si tu la GajuKYD Garage? :))

 

Mi-as lua Mercedes S-Class, BMW Seria 7, Audi A8L W12, BMW M4, un Nissan Skyline si o Toyota Supra.

Si cateva vile :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-as lua un PC de gaming cu GTX 1080 Ti în SLI, un I7 de asta Coffee Lake, 64 GB RAM, un SSD de un TB si 3 HDD-uri de 12TB, tastatura, mouse si casti RGB si mi-as da PC-ul care mi l-am făcut în perioada asta cu GTX 650 si 8GB RAM la săraci. Un PS4 Pro pentru gaming ocazioal pe TV. Mi-as lua câteva vile, un BMW M5 G30, un BMW M760Li, 10 BMW-uri 750i F02, 5 Audi A8, 3 Mercedes S600, câțiva câini de pază, bodyguarzi, Smart TV curbat 4K, Samsung Galaxy S8 si un Iphone X. Fete nu e nevoie să îți ieie ca ele vin daca ai astea! :))

 

 

 

Considerați asta lista mea de dorințe! :))

Edited by V1P3R
O mica greșeală.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-as cumpara cel mai bun PC de Gaming din lume, si cele mai bune accesorii :D

Sa nu uitam de jocuri, as baga 1000 de lei doar in Clash Royale, CSGO si mi-as lua GTA V si multe alte jocuri pe care nu le precizez aici, sunt multe. :D

Edited by AndreiPenguin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu chiar acum sunt in cautare de case de vanzare Bucuresti pentru ca sunt studenta la litere si as vrea sa scap de viata de camin. Daca as avea 1 milion de euro normal ca m-as lasa de facultate si i-as investi. Nu e vorba de faza ca mi-as lua ceva, poate doar ceva in care sa stau, cu restul mi-as deschide un business ca sa scot si mai multi hehe:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, mirelagiusca said:

Eu chiar acum sunt in cautare de case de vanzare Bucuresti pentru ca sunt studenta la litere si as vrea sa scap de viata de camin. Daca as avea 1 milion de euro normal ca m-as lasa de facultate si i-as investi. Nu e vorba de faza ca mi-as lua ceva, poate doar ceva in care sa stau, cu restul mi-as deschide un business ca sa scot si mai multi hehe:D 

Hmm, chiar daca as avea acesti bani, n-as renunta la facultate pentru singurul fapt ca, niciodata nu se stie ce-ti rezerva viitorul, poti investi in ceva, insa acel ceva nu-ti ofera garantia ca chiar va functiona. Bineinteles, si eu i-as fi investit intr-un business, insa mai intai de toate, trebuie facut un studiu al pietei, altfel, e posibil sa dai faliment. :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In momentul de fata sunt multe domenii care functioneaza, nu poti scoate pe piata ceva unic, dar tot poti scoate ceva care sa fie ceva asemanator cu alt business, nu stiu daca imi intelegi exprimarea vaga:)) de exemplu poti sa incepi in domeniul de imobiliare. Cumperi apartamente de vanzare Bucuresti cu un pret scazut, putin uzate, le reconditionezi, dupa care vinzi mai scump ca sa recuperezi banii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this