PCTecuci Romania - Citeste doar ceea ce merita

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și vă logați, veți putea contribui la acest site prin trimiterea propriului dvs. conținut sau răspunsul la conținutul existent. Veți putea personaliza profilul dvs., primiți puncte de reputație ca recompensă pentru trimiterea conținutului, comunicând în același timp și cu alți membri prin intermediul căsuței de e-mail private și multe altele! 

Acest mesaj va fi eliminat odată ce v-ați conectat.  

Sign in to follow this  
.HyDr0g3n.

[SA:MP] [Tutorial] GTA San Andreas Android Gratis

Recommended Posts

Salut , stiu ca multi vreti sa aflati cum se baga Grand Theft Auto San Andreas pe telefonul personal Android pe gratis , cel putin eu am primit intrebari de la prieteni , sa trecem la treaba.


P.S.: Toti pasii sunt obligatorii, daca nu va merge nu e vina mea , acest procedeu a fost folosit pe 5+ telefoane , cu succes


Cerinte : Android 3.0 ssau cele mai mari .


Acces la internet dupa telefon.


Un telefon mai bunicel si minim 2.5 GB liberi pe telefon/Card SD


Pasi:


1.Downloadati pe telefon(dupa Magazin Play) aplicatia UTorrent (nu pot lasa link)


2.Intrati pe un browser si accesati link-ul urmator;


° http://yourbittorrent.com/torrent/68881 ... v1.06.html?


3.Dupa apasati pe torrent file , si va va redirectiona catre Utorrent , unde voi veti selecta descarca.


4.Asteptati sa se descarce , va dura putin mai mult .


5.Dupa ce e gata , Veti avea 2 fisiere, un folder (com.rockstargames.gtasa) si un apk file(Grand Theft Auto San Andreas v1.6.0)


6.Copiati folderul com.rockstargames.gtasa in SdCard/Android/obb.


7.Dupa instalati apk fileul Grand Theft Auto San Adreas v1.6.0


8.Intrati in joc si o sa va zica sa asteptati sa verifice folderul com.rockstargames.gtasa , o sa aveti nevoie de internet .


Si ultimul pas...


9.Jucati-va!!!


PS: Puteti juca si fara net.


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this