Sign in to follow this  
Cornel Iulian

Anunt condica prezenta

6 posts in this topic

Incepand de astazi, 10.01.2017, cei cu gradul Supervizor, Administrator si Fondator nu vor mai semna condica de prezenta dar vor face unul dintre ei contorizarea. Nu este o problema ca cineva nu a semnat condica in ziua respectiva dar a intrat pe forum, dovada fiind deasupra legendei la Members Online daca acesta a intrat pe forum. La un moment dat devine enervant sa semnezi condica de prezenta, tot ce trebuie sa faceti e sa intrati pe forum in ziua respectiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect foarte corect !!! Ai dreptate deja devine enervant !! Eu zic ca Eu cu KennyS sa facem Contorizarea El primu eu al doilea adc " El prima zi . EU a 2-a" KennyS daca esti deacord Pm Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bine! Faceți ceva și cu massurile săptămânale sa nu mai primim down daca nu le facem că eu oricum fac reclama zilnic la forum și l-am adus pe Kainshiro eu pe forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bine! Faceți ceva și cu massurile săptămânale sa nu mai primim down daca nu le facem că eu oricum fac reclama zilnic la forum și l-am adus pe Kainshiro eu pe forum

 

O idee mai ingenioasa este ca in loc sa semnati condica puteti sa trimiteti un mess, ar fi mult mai bine 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this