Sign in to follow this  
Micerino

[MODEL] Cerere Helper

2 posts in this topic

Aplicatii helper
Model aplicatie
(!) Aici poti aplica pentru functia de helper pe serverul Gaming-Zone RPG.
(!) Pentru a aplica pentru functia de helper trebuie sa deschizi un topic in aceasta categorie cu modelul de mai jos.

Model titlu:
Nickname - ore jucate pe serverul anterior
Ex: Gabi - 100 ore pe Gaming-Zone

--

Model postare (copiaza doar modelul):

Nick pe server:
Cea mai mare realizare pe Gaming-Zone:

De ce crezi ca meriti helper:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:

Ai fost banat vreodata pe Gaming-Zone? Daca da, specifica toate banurile:
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:

Varsta reala:
Ce alte jocuri joci?:
De ce iti place sa joci samp?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:

- playerii ce folosesc informatii false in aplicatie vor ramane fara helper si fara vreo sansa de a ajunge helper vreodata.
- daca nu iti place sa raspunzi la intrebari puse de playerii incepatori, nu aplica.
- daca doresti sa fii helper doar pentru a ajunge admin, functia de helper nu-ti garanteaza asta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick pe server:AndreiBaciuYTB
Cea mai mare realizare pe Gaming-Zone:Sub Lider NG si Hitman

De ce crezi ca meriti helper:Vreau sa ajut cat mai multi oameni .
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Vreau sa ajut oameni , sa cunoasca serverul.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Am un Respect imaginabil , umor , sinceritate dar si serios cand este cazul.

Ai fost banat vreodata pe Gaming-Zone? Daca da, specifica toate banurile:Da , Insulte Staff , Ban IP Permanent , dar am luat UnBan
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Da , warn pentru Deranj Event ca am dat /call 112.

Varsta reala:13
Ce alte jocuri joci?:L.A. NOIRE,Roblox,Life Is Strange , MTA , Gta 4,CS 1.6 , Euro Truck  Simulator 2
De ce iti place sa joci samp?:Imi place sa joc SAMP deoarece vreau sa iau functii pentru a ajuta oameni.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi apuca serios de YouTube pe acest server .

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la rob , jefuiesti banca de multe ori.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a ajunge si a lua job-ul de Trucker tasteaza comanda [/jobs] ----Trucker si du-te acolo.Cand ajungi , tasteaza comanda [/getjob].
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Pentru a aplica in factiunea F.B.I. trebuie sa aplici pe panel si sa dai testele cu Lider/Sub-Lider .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this