Sign in to follow this  
killeeRs

Cum faci un IRC

15 posts in this topic

E fain sa avem un Hacker în comunitatea noastră. E complicat rău tutorialul. Nu mă pricep la hackuri, doar la cele pentru CSR Racing :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteleg ca esti papagal =)) dar daca te pun cv sa faci tu chiar nu sti =))

Fix papagal sunt , parerea ta. Chiar nu imi pasa eu mai si glumesc uneori , tu n-ai glumit in viata ta odata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm,nu iti permini sa iai Windows 7/8/10 pe Admin :))=)) =))

E Windows 98,pe ala si un Copil de 9 ani il Confogureaza

Ce are windowsu cu IRC tu nu lucrezi in CMD man Lucrezi pe VPS... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Root-ul nu te învață nimic,el pur și simplu îți arată niște chestii care normal nu ai acces normal.Multi copii am văzut ca ziceau:Îți dau flood,eu am root și pot.Si chiar dacă deține root tot ce,face ala e sa stea in el fără sa facă nimic,pecand tu killers faci ceva epic in el.Succes in continuare ,sa nu te prindă poliția :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Root-ul nu te învață nimic,el pur și simplu îți arată niște chestii care normal nu ai acces normal.Multi copii am văzut ca ziceau:Îți dau flood,eu am root și pot.Si chiar dacă deține root tot ce,face ala e sa stea in el fără sa facă nimic,pecand tu killers faci ceva epic in el.Succes in continuare ,sa nu te prindă poliția :))

Depinde boss adica daca ai un root cu user Root sau sudo su .. ai Acces la tot :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Depinde boss adica daca ai un root cu user Root sau sudo su .. ai Acces la tot :*

Da,dar daca ai Root din ala pe care il gasesti pe Net,ala nu face nimic bun,sa ai tu or ce ca ala nu face nimic,Dar eu tot cred ca cu ADMIN e mai bun un RooT bun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this