Sign in to follow this  
Micerino

[MODEL] Cerere Lider

2 posts in this topic

Model titlu:
Nickname - ore jucate. Ex: Micerino - 123 ore jucate

--

Model postare:

Nickname pe server:
Ore jucate:
De cat timp joci pe server:

Varsta reala:
Ce alte jocuri mai joc?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:

Cea mai mare realizare pe server:
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:
Ai citit regulamentul liderilor?:
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?:
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata? De ce?:

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:

(!) Cererile cu raspunsuri de 2 cuvinte nu-s luate in considerare.
(!) Incearca sa nu folosesti alte culori/alt font in aplicatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Model postare:

Nickname pe server:AndreiBaciuYTB
Ore jucate:1-2-3
De cat timp joci pe server:De 2 zile .

Varsta reala:13 ani
Ce alte jocuri mai joc?:CS 1.6 , The Sims 4 , Life is Strange , MTA , L.A. Noire , Roblox.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi apuca de youtube cu acest server minunat si respectat care nu permite lucruri rele.

Cea mai mare realizare pe server:Sunt in Hitman si am rank 6
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:Vreau sa fac factiunea pe 1 loc si cea mai respectata .
Ai citit regulamentul liderilor?:Da
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):Am stat 9 zile in Los Aztecas pe alt server si aveam rank 1
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:1 zi in News Reporters pe alt server , ma deranjau membrii ca ma certam cu ei.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?:Ma deranjeaza ca nu este Popular.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Pentru ca o sa respect membrii si la fel si ei pe mine .

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata? De ce?:Da , insulte staff , ban ip permanent , dar am luat UnBan.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:Intr-o mafie am stat 9 zile si ma simt  destul de bine.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:Intr-un departament am stat 1 zi , este un loc placut in care iti faci prieteni.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:Factiuniile pasnice sunt o parere destul de buna pentru a-ti face amici si nu am stat in vre una .(alt server)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this