Sign in to follow this  
Hulieru.

Portofoliu Hulieru

23 posts in this topic

Va rog sa nu aud comentarii cu : "Esti slab sau lasa-te" ; Sunt si eu la inceput si imi dau silinta.

Apropo , lucrarile sunt facute mai intunecate deoarece asa imi place mie ; nu am gresit eu sau ceva la ele

cBHnJcq.pngD0QNpQx.pngZ8kntxf.png30cjjda.png

 

yyAkdY0.pngHkOdGGj.png

yvrL5MC.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schîmbarcare și tu fonturile , la toate avatarele/bnnerele folosești acelas font

Sunt diferite de celelalte , in fiecare zi fac cu 2 fonturi anume si dupa le schimb (asa fac eu deobicei)

Dar am sa incerc sa fac la fiecare poza diferit

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Hulieru. ,Terog mai postează in portofoliu,măcar odată la 3zile,nu va faceți portofolii dacă puneți 3-5posturi și după îl lăsați balta,așa,a,făcute și Viper,o sa rămână fără portofoliu dacă nu postează

Orcum,frumoase lucrări

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Hulieru. ,Terog mai postează in portofoliu,măcar odată la 3zile,nu va faceți portofolii dacă puneți 3-5posturi și după îl lăsați balta,așa,a,făcute și Viper,o sa rămână fără portofoliu dacă nu postează

Orcum,frumoase lucrări

deci hai sa iti zic ceva, Tu sa nu mai vii aici sa faci un amarat de post da? 

Am si eu treaba scoala , invatat nu stau toata ziua la pc

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Hulieru. ,Terog mai postează in portofoliu,măcar odată la 3zile,nu va faceți portofolii dacă puneți 3-5posturi și după îl lăsați balta,așa,a,făcute și Viper,o sa rămână fără portofoliu dacă nu postează

Orcum,frumoase lucrări

Baia MaLTon nu are timp.Nu e no-lider cum sunt unii .Deci nu ai nici un drept sa comentezi.Postează când are timp.Dacă o sa mai continui așa cred ca o sa ramai fără grad.

 

Scuze pentru RP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate sunt eu rau,dar Blur 0 efecte 0 redimensionarea pozelor 0.

Cum ai ajuns tu Gfx naiba știe.

Hmm... mai vii mult pentru posturi aici? Oricum o sa fac avatare mai bune , am avut treaba si nu am mai stat pe pc deloc.

Macar nu mai critica aiurea , am zis si la inceput ca sunt INCEPATOR. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda,încă unu care pleacă,voi fi nevoit sa închid acest Portofoliu,dacă v-a reveni și îl va dori inapoi,v-a fi nevoit sa facă cerere

:tc:

Te felicit pentru munca depusă la ele!! ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this