Sign in to follow this  
V1P3R

Cerere Administrator V1P3R

9 posts in this topic

  • Nume : Jakab
  • Prenume : Cristian
  • Vârstă : 15
  • Primele 5 cifre din CNP (optional): -
  • Număr de postări(minim 50) : 681
  • Prezintă-te : Sunt un baiat de treaba, am 1,74 Inaltimea. Sunt bun si ajut lumea
  • Ai moderat și alte forumuri ? : Nu
  • Categoria pe care doreşti să o moderezi : Administrator
  • Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) : Da, deoarece am mai avut acest grad
  • Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie : mai vedem
  • Cât timp îţi petreci pe forum? : 6-7 ore
  • Alte lucruri de menţionat : Imi cer scuze, dar eram offline atunci cand, Tr0Y ma atentionat si nu am stiut. Imi cer scuze, nu se va mai intampla niciodata.
  • O poza cu tine(optional): -
  • Prezinta-ne un tutorial:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra:

 

1. Consider si sunt sigur ca nu stii sa lucrezi cu ACP destul de bine, atat administratorul cat si supervizorul se ocupa cu ACP, asa ca nu ai ce face acolo.

2. O mare parte din postari sunt facute la jocuri forumiste, ai face bine daca ai posta si tu cateva tutoriale frumos explicate.

3. Tutorialul din cerere nu este al tau, atunci cand faci un tutorial video pune pe acel video sigla comunitatii sau in cel mai rau caz un link sau numele comunitatii la video, gen "[PCTecuci.Ro] nume video" altfel nu am nici o garantie ca acel video e facut de tine, a si sa te semnezi in descriere ca este facut de tine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

:contra:

 

1. Consider si sunt sigur ca nu stii sa lucrezi cu ACP destul de bine, atat administratorul cat si supervizorul se ocupa cu ACP, asa ca nu ai ce face acolo.

2. O mare parte din postari sunt facute la jocuri forumiste, ai face bine daca ai posta si tu cateva tutoriale frumos explicate.

3. Tutorialul din cerere nu este al tau, atunci cand faci un tutorial video pune pe acel video sigla comunitatii sau in cel mai rau caz un link sau numele comunitatii la video, gen "[PCTecuci.Ro] nume video" altfel nu am nici o garantie ca acel video e facut de tine, a si sa te semnezi in descriere ca este facut de tine ;)

IDEM, + ca ai luat -1 level acum vreo 2-3 saptamani pe motivul ca i-ai dat lui MaLTon moderator , iar el nici nu avea toate cerintele, ceea ce din punctul meu de vedere , nu e ok deloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this