Sign in to follow this  
MaLTon

[Propunere]MaLTon

14 posts in this topic

Sugestie / Propunere :Ca săptămânal sa fie făcut un topic in care staff-ul sa aleagă o persoana din staff care cred ei ca a fost cea mai activa.

O mica Descriere :Un topic in care staff-lu sa aleagă aleagă o alta persoana din staff care a fost mai activa.

Print :Nu am văzut asta nicăieri,ar fi ceva unic.

Tutorial de implementare (daca e nevoie)Depila Troy a făcut topicul,Evo vine și ma Votează,mai vine Liviu și ma coteaza tot pe mine și după vine Dark și îl alege pe Viper asta,asta iese ca eu am 2Voturi,asta înseamnă ca am fost cel mai activ.

Legat de :A da un mic Bonus la staff-lu PCTecuci care e cam Mort,nu mai zic da Liviu,xmrprogamer,

Sa nu se aleagă ca dacă are un grad mai mare sa aibă mai multe voturi,sa fie fix părerea persoanei care Votează,si persoana care a câștigat sa i se îndeplinească o mică dorința precum:

-1warn. +5-10post. +1-3Like-Uri,chestii din astea

Model:

Viper. +1Liviu42

Evo. +1Malton

MaLTon. +2

De exemplu eu votez Evo deci +1la Evo

Vine Liviu și alege viper,deci +1la viper

Mai vine Dark cu Marin și ma aleg pe mine deci +2la mine

Sa mi se îndeplinească o dorința precum-1warn ca am 2

Sper ca ați înțeles.

Mersi de atenție.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi o idee buna dar e greu ca în acelaș toptic sa votezi . Eu zic ca Membrul săptămâni se fie postat deasupra chatului

Ex: Membrul săptămâni : Tr0YB0Y

Și membrul săptămânii sa se aleagă printr-un vot .Și premiul sa se dea astfel:

Prima data membrul săptămâni +10 posturi

De 2 ori consecutiv membrul săptămâni +1 exceptând Supervizor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici de cand e propunerea asta nu s-a dat un răspuns. Eu zic ca ar trebuii făcută asta. E o idee bună. Sa vina cu acceptat/respins un fondator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa  9 luni.

Dupa 9 Reply-uri.

Dupa 200Vizualizari.

Dupa 6Pro-uri

Dupa 0 Contrauri.

Troy tot nu s-a mai uitat,eh ce Fondator avem si noi.

Desi @Darkness321  Ar fi putut face asta,find Administrator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, ArT said:

Dupa  9 luni.

Dupa 9 Reply-uri.

Dupa 200Vizualizari.

Dupa 6Pro-uri

Dupa 0 Contrauri.

Troy tot nu s-a mai uitat,eh ce Fondator avem si noi.

Desi @Darkness321  Ar fi putut face asta,find Administrator.

Mai Malton, Art si cum iti mai zice pe forum, aceasta propunere a fost indeplinita de mult timp chiar daca nu am raspuns la ea, eu observ tot ce se intampla pe comunitate chiar daca nu raspund, sunt activ chiar si la ora 4-5 dimineata, primul lucru pe care-l fac este sa verific ce prostii s-au mai postat pe comunitate.

Legat de propunere, am adaugat pe forum o aplicatie numita "Membrul lunii" care consta in cel mai activ membru dupa posturi sau dupa reputatie (ultimele 30 zile) iar acesta va fi afisat in sidebar-ul comunitatii, acesta se poate alege de catre mine in ACP, de obicei dupa posturi sau prin votul membrilor imediat dupa ce s-a incheiat luna, in loc de membrul care a fost luna anterioara va arata "Suggest one member", adica sa votezi un membru(sa sugerezi).

1.png

 

Uite aici poti vota: https://forum.pctecuci.ro/index.php?/motm/ la Suggest one, introduci numele si alegi membrul, in functie de voturi se va alege.

Iar legat de recompense, inca nu m-am gandit, dar va fi cel mai probabil o optiune din urmatoarele:

-1 WARN

Premium 1 luna

reputatie

Change username

Iar daca se alege de 2 ori consecutiv acelasi membru al lunii acesta v-a primi un server in administrare.

 

Multumesc de intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Tr0YB0Y said:

Mai Malton, Art si cum iti mai zice pe forum, aceasta propunere a fost indeplinita de mult timp chiar daca nu am raspuns la ea, eu observ tot ce se intampla pe comunitate chiar daca nu raspund, sunt activ chiar si la ora 4-5 dimineata, primul lucru pe care-l fac este sa verific ce prostii s-au mai postat pe comunitate.

Legat de propunere, am adaugat pe forum o aplicatie numita "Membrul lunii" care consta in cel mai activ membru dupa posturi sau dupa reputatie (ultimele 30 zile) iar acesta va fi afisat in sidebar-ul comunitatii, acesta se poate alege de catre mine in ACP, de obicei dupa posturi sau prin votul membrilor imediat dupa ce s-a incheiat luna, in loc de membrul care a fost luna anterioara va arata "Suggest one member", adica sa votezi un membru(sa sugerezi).

1.png

 

Uite aici poti vota: https://forum.pctecuci.ro/index.php?/motm/ la Suggest one, introduci numele si alegi membrul, in functie de voturi se va alege.

Iar legat de recompense, inca nu m-am gandit, dar va fi cel mai probabil o optiune din urmatoarele:

-1 WARN

Premium 1 luna

reputatie

Change username

Iar daca se alege de 2 ori consecutiv acelasi membru al lunii acesta v-a primi un server in administrare.

 

Multumesc de intelegere.

Mie chiar imi place ce ai zis tu aici.

In fine,mersi,nu am stiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this