Sign in to follow this  
LoLz.

LoLz - gallery

12 posts in this topic

1. Punem niste reguli evident.


2. Daca ma iei ca ripper, vii cu dovezi clare nu cu fleacuri.


3. Dau PSD doar gradelor , nu membriilor.


 


0zJHm7b.png


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


VA54ymf.png9JH0iX4.pngo7L1XQQ.pngI4Qprg5.pngSffDePi.png


~~~~~~~~~~~~~~~


adMgBf5.pngnkLb7VU.pngankxA32.pngzFyRUq9.png3K4wBjP.png


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


naQ9iLY.pngDhg1c9O.pngNIwyYjY.png82579re.pngb4THHif.png


 ~~~~~~~~~~~


iAMYyLU.pngqfj1Vl6.pngfvp3qQV.pngiRDvASC.png5FVgcFc.png


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


EhPJHLY.png


 


1bVmxg7.png


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Share this post


Link to post
Share on other sites

PSD Screen la 10lucrari.

Nu primesc PSD simplu.

Faci o poza in PH la poza.

10 lucrari ?

nu ai mancat azi ceva? 1 iti dau si salut

https://imgur.com/a/PYwxS

 

138.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

139.png140.png141.png142.png143.png

~~~~~~~~~~~~~~~

144.png145.png146.png147.png148.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

149.png150.png151.png152.png154.png

 ~~~~~~~~~~~

155.png156.png157.png158.png172.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ceva vechi nu ca mi ar placea renderele

 

PDoINuu.png   eaGoGkw.png

 

s8oKhzH.png   4v3mxHV.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 lucrari ?

nu ai mancat azi ceva? 1 iti dau si salut

https://imgur.com/a/PYwxS

 

 

  Boss,cu amenintari nu iai nimic,faptu ca mi-ai dat o singura poza nu inseamna ca alea sunt ale tale.

qfj1Vl6.pngsi cu astaVA54ymf.pngSunt blur total Diferit,deci ai grija,Mai zici ceva gen.Ban si Sall.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Boss,cu amenintari nu iai nimic,faptu ca mi-ai dat o singura poza nu inseamna ca alea sunt ale tale.

qfj1Vl6.pngsi cu astaVA54ymf.pngSunt blur total Diferit,deci ai grija,Mai zici ceva gen.Ban si Sall.

Nu inteleg de ce il ameninti, nici nu ai acces, si in +, daca ai culoare, nu inseamna ca esti mai presus de altii.. Asa ca sa terminam cu amenintarile si sa vorbim toti frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă are acea culoare înseamnă că are grad =))

El îl amenință deoarece orice orb vede că blurul e total diferit cu prima si a doua din postul lui @@ArT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg de ce il ameninti, nici nu ai acces, si in +, daca ai culoare, nu inseamna ca esti mai presus de altii.. Asa ca sa terminam cu amenintarile si sa vorbim toti frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă are acea culoare înseamnă că are grad =))

El îl amenință deoarece orice orb vede că blurul e total diferit cu prima si a doua din postul lui @@ArT

Sa stii ca nu stiam boss, daca nu ai inteles la ce m-am referit, de ce te bagi? .. A fost pe comunitatea mea, il cunosc, poti vorbii cu el pe skype, puteai cere 3 psd-uri, te asigur ca ti le datea, tu vrei 10? Nu creca iti datea nimeni 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Boss,cu amenintari nu iai nimic,faptu ca mi-ai dat o singura poza nu inseamna ca alea sunt ale tale.

qfj1Vl6.pngsi cu astaVA54ymf.pngSunt blur total Diferit,deci ai grija,Mai zici ceva gen.Ban si Sall.

pai frate, hai sa vorbim serios si corect gramatical.

logic ca sunt diferite blururile, iti pot arata toata lista mea de actions sa vezi cate blururi am.

din cate stiu esti moderator , nu ai ce cauta la zona design.

 

y5Ux2dg.jpg

 

cum a iesit ?

niste sfaturi ar fi bune

 

 

hnRXeTl.jpg

 

08SO5WO.png

Edited by LoLz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this