Sign in to follow this  
VLM

Propunere - Forum

6 posts in this topic

Sugestie / Propunere : La sectiunile dns si reclamatii, si chiar altele, sa nu se mai bage cei fara gradul administrator sau fondator, unii se bag pentru posturi... Administratorul sau Fondatorul, ia decizia finala, nu se baga toti pentru +1 post.

O mica Descriere : -

Print : -

Tutorial de implementare (daca e nevoie): ??

Legat de : Sectiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu văd nici o problema ca cei cu grade mai mici de administrator să își dea părerea. Toți avem voie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu văd nici o problema ca cei cu grade mai mici de administrator să își dea părerea. Toți avem voie

Voi nu va dati cu parerea, voi postati de dragul +1. La cereri dns, ce trebuie sa va dati cu parerea? Fondatorul stie mai bine.. nu se ia dupa parerile voastre...

 

Edit By V1P3R: Pai aici discuta cu Art, doar el a facut astea la dns-uri. Iar la reclamatii totii avem voie sa ne dam parerea, iar cei care sunt reclamati mai bine sa nu steie si sa se uite ca bou la poarta nou si sa explice ca cu ce sunt vinovati sau cu ce nu sunt si daca cel care a facut reclamatia cauta sa faca ceva rau ca de exemplu aia doi si primeasca down

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum a spus si @@V1P3R, atat fondatorul cat si administratorii, moderatorii comunitatii au dreptul sa-si dea cu parerea atat la Cererile DNS cat si la reclamatii, cerere grad si restul, am scris asta in regulament. 

 

 

:respins:

 

:tc:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this