Sign in to follow this  
Siritanu Mihail

Raman sau Plec?

  

4 members have voted

  1. 1. Raman sau Plec.

    • 1-ArT Ramane
      3
    • 2-ArT Pleaca
      1


6 posts in this topic

Salut,am facut acest topic pentru a stii.

1-Raman pe Forum(Imi cer scuze tuturor pe care i-am jignit).

2-Plec(Chiar daca o sa ma doara in suflet ca am facut asta,dar poate asa o sa fie mai bine)

Ageleti,nu vreau sa va stric Forumu,daca Staff-ul nu ma vrea,asta e,o sa cer Remove de la Troy si o sa scapati.

 

VOTATI!

 

Daca o sa fie mai multe voturi cu 2,o sa imi iau sufletu in dinti,o sa zici un frumos Adio,si am plecat.

Daca o sa fie mai multe voturi cu 1,o sa ma port frumos,respectuos cu toti,O sa respect pe toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coaie, ai gresit iti ceri scuze nu uiti si eu am injurat comunitatea si m-a durut in **** de tot si toate si unde tot am ajuns la postura mea, am fost mod si ce are sunt obligat sa nu injur si celelate si eu am gresit multe chestii aici dar nu m-am tot aici ma gasesti. Ramai aici si taci iti faci treaba incontinuare, nu pleci nicarieri oricum dar nu te lua cu lider gfx atat iti spun :))

 

 

+EDIT : Nu mai face post-uri de genu asta :P Ramai aici si asta basta o sa intelegi ce ai facut si toti o sa te ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

+EDIT : Nu mai face post-uri de genu asta :P Ramai aici si asta basta o sa intelegi ce ai facut si toti o sa te ierte.

 

 

poate sa ramana dar nu il iert

 

 

 

Edit By ArT:Uite pentru asta eu vreau sa plec,ori raman toti inpacati ori nu.

Deci plec,o sa fac maine o cerere de Retreagere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this