Sign in to follow this  
An3T54.

[Regulament] Concursuri generale & Informatii suplimentare

1 post in this topic

REGULAMENT

 

1. Nu aveti voie sa postati mai mult de o poza in fiecare concurs. Se sanctioneaza cu +1 warn

2. Orice poza editata si pusa in concurs pentru a parea mai interesanta va fi stearsa iar userul respectiv va primii +1 warn

3. Pozele trebuie SA NU CONTINA LINK-URI care duc la alte siteuri. Cine va posta o astfel de poza va primii +1 warn si BAN de la 5 zile pana la 30!

4. Nu postati poze care se abat de la acel domeniu! Veti fii sanctionati cu +1 warn.

5. DOAR EU, si NUMAI EU, An3T54. am permisiunea de a posta un concurs. Cine va posta un concurs fara aprobarea mea, va primii BAN o zi!

 

 

 

INFORMATII SUPLIMENTARE

 

Voi, ca useri, veti trebui sa postati o imagine cu acel domeniu pe care-l voi face. Sa va dau un exemplu de domeniu: Avioane.

In decursul a 12h de la postarea concursului, voi alege o imagine care-mi place mie cel mai mult. Acea imagine va fii punctata cu 10 puncte.

Dupa aceea, pentru a ajuta userii sa aiba mai multe puncte, voi alege si o a doua imagine, careia ii voi acorda 5 puncte.

Scopul vostru este sa strangeti cat mai multe puncte pentru a cumpara ce doriti voi din sectiunea SHOP (tot aici).

Dupa ce ati adunat punctele necesare pentru a va lua ceea ce doriti, dati pm unui Administrator/Fondator pentru a va darui premiul.

ATENTIE! Punctele cu care ati luat premiul se vor sterge!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this