Cornel Iulian

Dau server CS 1.6 spre administrare

3 posts in this topic

Salutare prieteni!

Astazi fac un anunt pentru cei ce au experienta la crearea serverelor de CS 1.6.

Avand in vedere ca nu prea imi mai permite timpul sa ma ocup de server am decis sa dau spre administrare serverul de CS 1.6 (red.pctecuci.ro). Daca doresti sa administrezi acest server trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

  • sa va ocupati de server;
  • sa-l populati;
  • sa aveti experienta in scriptat;
  • sa aveti cel putin 14 ani;
  • serverul sa ramana in comunitate;
  • sa completati urmatorul model.

 

Model:

  1. Nume real:
  2. Nick:
  3. Experienta CS 1.6(0/10):
  4. Experienta scriptat(0/10):
  5. Contact(skype):
  6. Data nasterii:
  7. Motivul pentru care doresti acest server:

 

Acest server v-a fi dat spre administrare celui mai activ membru dar si celui mai priceput. Voi alege doar din cei ce vor face cerere aici.

Atentie!!! Daca dupa ce ati primit serverul spre administrare nu va ocupati de el sau daca acesta are alt nume la server care nu contine "PCTecuci.Ro" veti pierde accesul la acesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume real: Neagoe Mihai Cosmin.
  2. Nick: FrozeN
  3. Experienta CS 1.6(0/10): 10/10
  4. Experienta scriptat(0/10): 8/10
  5. Data nasterii: 18.08.2000
  6. Motivul pentru care doresti acest server: Imi doresc deoarece vreau sa realizez ceva pe aceasta comunitate, dupa cum stii TroyBoy am fost fondator si pe alte servere de pe comunitate, owner minecraft dar am fost plecat in Anglia si nu am reusit sa intru deoarece nu aveam PC acolo, imi doresc deoarece imi place mult comunitatea si vreau sa-mi dedic timpul cu ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13.09.2017 at 11:41 AM, FrozeN said:
  1. Nume real: Neagoe Mihai Cosmin.
  2. Nick: FrozeN
  3. Experienta CS 1.6(0/10): 10/10
  4. Experienta scriptat(0/10): 8/10
  5. Data nasterii: 18.08.2000
  6. Motivul pentru care doresti acest server: Imi doresc deoarece vreau sa realizez ceva pe aceasta comunitate, dupa cum stii TroyBoy am fost fondator si pe alte servere de pe comunitate, owner minecraft dar am fost plecat in Anglia si nu am reusit sa intru deoarece nu aveam PC acolo, imi doresc deoarece imi place mult comunitatea si vreau sa-mi dedic timpul cu ea.

:acceptat:

Ne auzim pe skype.

:tc:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.