Sign in to follow this  
zAndreyRO

Cerere functie helper - AndyCAMATAR

3 posts in this topic

Nume pe server: AndyCAMATAR

Varsta: 15 ani.

Cat timp ai jucat pe serverul nostru: 1 ora, deoarece abia acum mi-am instalat sa-mp pt. ca am avut o problema cu windows-ul. [ https://imgur.com/uwsb9ii]

Ai citit regulamentul?: Inca nu este unul facut.

Folosesti Teamspeak: Da, dar nu am microfon

Folosesti un cont de SA:MP cumparat?: Nu, e facut de mine de la inceput

De cat timp joci SA:MP?: SA:MP joc de aproape 4 ani, cu experienta mare in servere.

Daca ai avea puterea sa schimbi ceva legat de server ,ce ai schimba?: As schimba anumite texte, deoarece sunt anumite greseli gramaticale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra: Faptul ca server-ul este de abea deschis nu inseamna ca trebuie sa-l luati la misto, de ce zic acest lucru? Din aplicatiile voastre imi dau seama, voi credeti ca daca e deabea deschis suntem incepatori sau acceptam asa din prima sau ce? Cand faci o aplicatie faci de minim 2-3-4 randuri, asta e o aplicatia cam in bataie de joc si ti-a luat maxim 2-3 minute sa o faci, nu se face asa ceva, server-ul nostru este foarte serios.

 

 

adminavatarforever.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11.09.2017 at 11:13 PM, Element69. said:

:contra: Faptul ca server-ul este de abea deschis nu inseamna ca trebuie sa-l luati la misto, de ce zic acest lucru? Din aplicatiile voastre imi dau seama, voi credeti ca daca e deabea deschis suntem incepatori sau acceptam asa din prima sau ce? Cand faci o aplicatie faci de minim 2-3-4 randuri, asta e o aplicatia cam in bataie de joc si ti-a luat maxim 2-3 minute sa o faci, nu se face asa ceva, server-ul nostru este foarte serios.

 

 

adminavatarforever.gif

Sa-mi spui cand o sa vezi o cerere "serioasa" dupa acest model :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this