Vincent

Aplicatii Taxi LS

6 posts in this topic

In acest topic veti posta aplicatiile pentru factiunea Taxi LS

Modelul aplicatiei: 

Nume:

Varsta:

Cat timp  petreci zilnic pe SA:MP:

Cat vrei sa stai in aceasta factiune?

De ce doresti  sa intrii in Taxi LS?

Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?

Esti constient ca daca strezezi liderul/co-liderul vei fii respins automat?

Cum te-ai descrie in minim 20 de  cuvinte si maxim 50 de  cuvinte?

 ------------------------------------------------------------------------------

Va urez bafta tuturor,tot aici vor fi postate raspunsurile la aplicatii

 

 

 

Edited by Vincent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:Ionut(Iar in joc Cerbul)

Varsta:Am frumoasa varsta de 16 ani.

Cat timp  petreci zilnic pe SA:MP:In jur de 2-4 ore pe zi,consider ca ajunge deoarece dedic timpul si celorlalte activitati zilnice.

Cat vrei sa stai in aceasta factiune?:Cat mai mult posibil deoarece aceasta factiune ma reprezinta.

De ce doresti  sa intrii in Taxi LS?:Deoarece consider ca am abilitatile si experienta necesara pentru a putea avea un loc in factiunea Taxi LS.

Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?:Desigur.

Esti constient ca daca strezezi liderul/co-liderul vei fii respins automat?:Desigur.

Cum te-ai descrie in minim 20 de  cuvinte si maxim 50 de  cuvinte?:Ma numesc Ionut si am frumoasa varsta de 16 ani,sunt un om serios,dur,sociabil,imi place fotbal-ul,jocurile pe calculator,dar si iesit-ul afara cu prietenii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Cerbul said:

Nume:Ionut(Iar in joc Cerbul)

Varsta:Am frumoasa varsta de 16 ani.

Cat timp  petreci zilnic pe SA:MP:In jur de 2-4 ore pe zi,consider ca ajunge deoarece dedic timpul si celorlalte activitati zilnice.

Cat vrei sa stai in aceasta factiune?:Cat mai mult posibil deoarece aceasta factiune ma reprezinta.

De ce doresti  sa intrii in Taxi LS?:Deoarece consider ca am abilitatile si experienta necesara pentru a putea avea un loc in factiunea Taxi LS.

Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?:Desigur.

Esti constient ca daca strezezi liderul/co-liderul vei fii respins automat?:Desigur.

Cum te-ai descrie in minim 20 de  cuvinte si maxim 50 de  cuvinte?:Ma numesc Ionut si am frumoasa varsta de 16 ani,sunt un om serios,dur,sociabil,imi place fotbal-ul,jocurile pe calculator,dar si iesit-ul afara cu prietenii.

Aplicatia ta a fost acceptata,ramane de vazut rezultatul la teste.Ai  la dispozitie  48 de  ore sa ma  contactezi si  sa sustinem testul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:Cosmin

Varsta:11

Cat timp  petreci zilnic pe SA:MP:5-6 ore

Cat vrei sa stai in aceasta factiune?:Cat se poate.

De ce doresti  sa intrii in Taxi LS?: Doresc sa intru in Taxi LS deoarece doresc sa imi fac cati mai multi prieteni  si sa socializand cu ei prin munca oferita Factiunii!.Dar in primul rand as intra in aceasta factiune deoarce doresc sa ajut cat mai multi playeri care doresc sa fie transportati la o locatie anume intr-un mod cat mai sigur si rapid,comportandu-ma cat mai civilizat,si vorbind foarte frumos si civilizat cu clienti Taxi LS

Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?:Da

Esti constient ca daca strezezi liderul/co-liderul vei fii respins automat?:Da sunt.

Cum te-ai descrie in minim 20 de  cuvinte si maxim 50 de  cuvinte?: Ma numesc Cosmin , am 11 ani si locuiesc in Prahova, un sat mic dar frumos. Hobby-urile mele sunt IT-ul, Fotbalul si diferite activitati care te atrag. Cand nu sunt la calculator practic diferite sporturi cum ar fi: Basket, Tenis, curse de alergat etc. Personal m-as descrie o persoana matura la varsta mea, cu cei 7 ani de acasa si cu bunul simt. Prietenii ma descriu o persoana glumeata, prietenoasa si ma cred o persoana 'povestitoare' spunand diferite povesti. Calitatile mele sunt ca pot lucra in echipa, pot sa tin un discurs bun in fata grupului/echipei din care fac parte. Defectele mele sunt ca mai sunt plictisitor cateodata in unele momente si ma enervez cateodata repede. Aceasta a fost descrierea despre mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now