Sign in to follow this  
AlexPuiDeCapra

Aplicatie leader School Instructors

2 posts in this topic

Nickname pe server: NoEscape
Ore jucate:  6 ore.
De cat timp joci pe server: de 3 zile.
 
Varsta reala:Ma numesc Cosma Denis.
Ce alte jocuri mai joc?:League of legends si Counter Strike Offensive
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O sa fac o facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu am una, dar as dorii sa am.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa imi ajut fiecare membru in parte.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Am aplicat la functia de lider pentru ca am siritul de echipa stiu ce trebiue sa faca un lider si as dorii sa ajung lider pentru ca la factiunea School Instructors stiu tot ce trebuie sa fac.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimica.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Sunt actual ballas rank 1  din data de 13.09.2017
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Sunt actual ballas rank 1  din data de 13.09.2017
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca sunt un bun coordonator si am  sa fiu corect si respunzator de fiecare membru in parte am spiritul de echipa si am sa comunic cu fiecare membru in parte.
Link catre profilul pe panel:-
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, nu am fost.

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am nici o sanctiune.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Sunt intr-o  mafie actual si am o parare buna.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Am o parere foarte buna despre factiunile pasinice.Nu am fost in nici un departament pe acest server.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere nu prea buna deoarece lideri sunt offline.Nu am fost in nici un departament pe acest server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this