Sign in to follow this  
Syah

Aplicatie Lider Paramedic Departament

2 posts in this topic

 

Nickname pe server: Syah
Ore jucate: 
De cat timp joci pe server: De 2 zile. Am 7 ore jucate pe acest server
 
Varsta reala: 18 ani
Ce alte jocuri mai joc?: Fifa 2017, GTA 5
Ce vei face dupa terminarea liceului?: O facultate, bineinteles
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Avand in vedere ca sunt pe server doar de 2 zile, nu am realizari.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: O sa se vada in activitatea mea....
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Consider ca pot face fata provocarii de a fii Lider, plus ceva experienta...
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  Am ceva lag si nu stiu din ce motiv.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Am fost pe alte servere....300 zile in Paramedic Departament
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Tot pe alt server, 57 zile is SFPD
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca sunt comunicativ, calm si stiu sa port un dialog cu fiecare player...
Link catre profilul pe panel: _
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Mute 30 minute; s-a considerat ca am facut reclama. Imi cer scuze !

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafiile fac viata mai incitanta pe server. Nu am fost niciodata in mafii.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Sunt foarte benefice serverului prin activitatea lor. 300 zile, dar pe alt server
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: O parere buna. Ma intorc la cele 300 de zile....Multumesc pentru timpul acordat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this