Sign in to follow this  
Additzzu

Los Santos Police Department - Academie

4 posts in this topic

                        recruitment.png

                            uEppGXK.png Police Chief Additzzu uEppGXK.png

                             Los Santos Police Department Academy

 

                    1282 REDMONT STREET • PERSHING SQUARE • LOS SANTOS 343 • SAN ANDREAS

 

Sectiunea I - Informații personale:

 

1.1 Nume:

1.2 Sex:

1.3 Numar de telefon:

1.4 Adresa:

1.5 Data nasterii:

1.6 Poza /stats:

 

Sectiunea a II-a - Licențe si permise:

 

1.1 Ti-a fost revocată vreodată licenta de condus?:

1.2 Detii o licenta de condus?:

1.3 Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?:

1.4 Ti-a fost suspendata vreodata licenta de arme?:

 

Sectiunea a III-a - Narativ:

 

1.1 De ce vrei să te alături Los Santos Police Department?. (Argumentează in minim 50 cuvinte):

1.2 Ce calificări ai pentru a fii superior unui alt aplicant? (Argumentează in minim 50 cuvinte):

 

Sectiunea a IV-a - Jurământul:

 

Eu, NUME, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca in cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către fortele de ordine. De asemenea, sunt de acord ca in cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restrictionat accesul in cadrul departamentului. Afirm că am citit si inteles acestea si tot restul informatiilor din departament.

 
Semnătură: Răspuns
Dată: Răspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

.1 Nume:Riccardo

1.2 Sex:15

1.3 Numar de telefon:-

1.4 Adresa:-

1.5 Data nasterii:10/12/2003

1.6 Poza /stats:nu merge .

 

Sectiunea a II-a - Licențe si permise:

 

1.1 Ti-a fost revocată vreodată licenta de condus?:Nu

1.2 Detii o licenta de condus?:Da

1.3 Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?:Da

1.4 Ti-a fost suspendata vreodata licenta de arme?:Nu

 

Sectiunea a III-a - Narativ:

 

1.1 De ce vrei să te alături Los Santos Police Department?. (Argumentează in minim 50 cuvinte):Pentru ca imi place sa comfisc perimise, sa dau amenzi si sa arestez infractorii

1.2 Ce calificări ai pentru a fii superior unui alt aplicant? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sa vii foarte atent cu iei si sa ii inveti ce poti!

 

Sectiunea a IV-a - Jurământul:

 

Eu, Riccardo, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca in cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către fortele de ordine. De asemenea, sunt de acord ca in cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restrictionat accesul in cadrul departamentului. Afirm că am citit si inteles acestea si tot restul informatiilor din departament.

 
Semnătură:Ricardo
Dată:10/12/2003

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1.1 Nume:AsTThec

1.2 Sex:Barbat

1.3 Numar de telefon:-

1.4 Adresa:-

1.5 Data nasterii:08.08.1999

1.6 Poza /stats:Nu imi salveaza poza ..

 

Sectiunea a II-a - Licențe si permise:

 

1.1 Ti-a fost revocată vreodată licenta de condus?:Nu

1.2 Detii o licenta de condus?:Da

1.3 Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?:Da

1.4 Ti-a fost suspendata vreodata licenta de arme?:Nu

 

Sectiunea a III-a - Narativ:

 

1.1 De ce vrei să te alături Los Santos Police Department?. (Argumentează in minim 50 cuvinte):Pentru ca vreau sa pastrez o civilizatie cu respect ! Si sa am grija de infractori !

1.2 Ce calificări ai pentru a fii superior unui alt aplicant? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Cu ochii in patru , Sa ii ajuti la ce nu stiu .

 

Sectiunea a IV-a - Jurământul:

 

Eu, AsThec, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca in cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către fortele de ordine. De asemenea, sunt de acord ca in cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restrictionat accesul in cadrul departamentului. Afirm că am citit si inteles acestea si tot restul informatiilor din departament.

 
Semnătură: AsThec
Dată: 12.10.2017
Edited by AsThec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sectiunea I - Informații personale:

 

1.1 Nume:DeniZs

1.2 Sex:Masculin

1.3 Numar de telefon:-

1.4 Adresa:-

1.5 Data nasterii:16.09.2001

1.6 Poza /stats:nu merge :o

 

Sectiunea a II-a - Licențe si permise:

 

1.1 Ti-a fost revocată vreodată licenta de condus?:Nu

1.2 Detii o licenta de condus?:Da

1.3 Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?:Da

1.4 Ti-a fost suspendata vreodata licenta de arme?:Nu

 

Sectiunea a III-a - Narativ:

 

1.1 De ce vrei să te alături Los Santos Police Department?. (Argumentează in minim 50 cuvinte):Am vazut ca serverul este nou si am zis ca am mai multe sanse XD.As vrea sa ma alatur pentru fun,pentru a avea grija de infractori si pentru a pastra o civilizatie corecta pe server.

1.2 Ce calificări ai pentru a fii superior unui alt aplicant? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma las dominat.Ma comport ca si cum as fii mai superior si ii ajut la ce nu se descurca

 

Sectiunea a IV-a - Jurământul:

 

Eu, DeniZs, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca in cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către fortele de ordine. De asemenea, sunt de acord ca in cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restrictionat accesul in cadrul departamentului. Afirm că am citit si inteles acestea si tot restul informatiilor din departament.

 
Semnătură: DeniZs
Dată: 21/10/2017

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this