Criminalle

News Reporters - Aplicatii

15 posts in this topic

                                                                                           NEWS REPORTER            

 

                                       APLICATII TEST

 

           DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:

          

                 Cați ani ai?:

         Cum te cheama?:

         Unde locuiesti?:

         Descrie-te in 20 de cuvinte:

         Alte precizi?:

        

         

          

 

Edited by Criminalle

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

           DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:Ca e frumoasa.

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:NEWS se ocupa cu NEWS.

          

                 Cați ani ai?:11.

         Cum te cheama?:TrifoiVasile.

         Unde locuiesti?:In Botiza.

         Descrie-te in 20 de cuvinte:Imi place sa joc samp cu prieteni sunt de multe jocuri.

         Alte precizi?:Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

           DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:Pentru-ca este o factiune faina si vreau sa intru in ea !

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:News REPORTERS este o factiune pasnica cu HQ_UL Last Santos in care memberi acestia se ocupa cu instiinarea jucatorilor  !

          

                 Cați ani ai?:11

         Cum te cheama?:Dany

         Unde locuiesti?:In Romania

         Descrie-te in 20 de cuvinte:Salut sunt un baiat si imi place sportuile jocurile pe pc si sa ma joc samp imi place fotbalul si mai multe !!

         Alte precizi?:Nu am !!

Edited by Dani123

Share this post


Link to post
Share on other sites

                                      APLICATII TEST

 

           DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:Deoarece este o factiune numai buna pentru mine, unde pot sa imi dezvolt FH-ul.

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu, nu am tendinte cu nimeni.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:News Reporter se ocupa cu anunturile si cu liveurile pentru playeri.

          

                 Cați ani ai?:Am 13 ani.

         Cum te cheama?:Alexandru

         Unde locuiesti?:In Arad

         Descrie-te in 20 de cuvinte:Ma numesc Alexandru Marian si am 13 ani, sunt din judetul Arad, imi place sa ma joc cu prietenii, sunt o fire iubitoare.

         Alte precizi?:Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?: Am aplicat in News Reporters deoarece este o factiune frumoasa, plina de mister si totodata doresc sa aflu cat mai multe despre playerii ce joaca pe ascest server prin acordarea interviurilor.

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?: Nu.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?: News Reporters se ocupa cu plasarea de anunturi (gratuite, rolle-play, de promovare) si cu acordarea de interviuri.

          

                 Cați ani ai?: Am 16 ani.

         Cum te cheama?: Alexandru Mihai.

         Unde locuiesti?: Pitesti.

         Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un tip onest, calm, respectuos, nu-mi plac conflictele (incerc pe cat de mult pot sa le evit), sunt glumet in limita bunului simt, iar atunci cand vine vorba de munca las glumele de-o parte. Ma integrez destul de repede intr-un grup si respect pe oricine ma respecta. Invat destul de bine pentru ca nu vreau sa ajung un om de rand, imi plac iesirile cu prietenii si sa ma joc SA:MP.

         Alte precizi?: Multumesc pentru timpul acordat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

           DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:Deoarece este o factiune numai buna pentru mine

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu, nu am tendinte cu nimeni.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:News Reporter se ocupa cu anunturile si cu liveurile pentru playeri.

          

                 Cați ani ai?:Am 11 ani

         Cum te cheama?:Dany

         Unde locuiesti?:In botiza

         Descrie-te in 20 de cuvinte:Ma numesc Dany si am 11 ani, sunt din judetul Maramures, imi place sa ma joc cu prietenii, sunt o fire iubitoare.

         Alte precizi?:Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?: Deoarece este o factiune numai buna pentru mine, unde pot sa imi dezvolt FH-ul si pot sa-mi fac noi prieteni.

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:  News Reporter se ocupa cu anunturile role-play , gratuiete si cu liveurile pentru playeri.

          

                 Cați ani ai?:14 ani.

         Cum te cheama?:Ma numesc Ionut.

         Unde locuiesti?:Locuiesc in Braila.

         Descrie-te in 20 de cuvinte:  Salut , ma numesc Ionut , am frumoasa varsta de 14 ani si sunt din orasul Braila. Sunt un baiat prietenos , respectuos , ambitios si foarte serios cand este nevoie.

         Alte precizi?:Multumesc pentru timpu acordat.

Edited by Killerionut

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?:Pentru-ca este o factiune nu mai buna pentru mine !

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:NEWS REPORTERS SE OCUPA CU NEWS

          

                 Cați ani ai?:11

         Cum te cheama?:Dany

         Unde locuiesti?:Botiza

         Descrie-te in 20 de cuvinte: Gamer,Iubitor,Timid,Fotbalist

         Alte precizi?:Nu

        

Edited by Dani123

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE CE AI APLICAT IN NEWS REPORTER?: Deoarece este o factiune numai buna pentru mine, unde pot sa imi dezvolt FH-ul si pot sa-mi fac noi prieteni.

           AI TENDINȚE CU CINEVA DIN NEWS REPORTER?:Nu.

           CU CE SE OCUPA NEWS REPORTER?:  News Reporter se ocupa cu anunturile role-play , gratuite si cu liveurile pentru playeri.

          

                 Cați ani ai?:14 ani.

         Cum te cheama?:Ma numesc Ionut.

         Unde locuiesti?:Locuiesc in Braila.

         Descrie-te in 20 de cuvinte:  Salut , ma numesc Ionut , am frumoasa varsta de 14 ani si sunt din orasul Braila. Sunt un baiat prietenos , respectuos , ambitios si foarte serios cand este nevoie.

         Alte precizi?:Ma scuzati ca am facut aplicatia din dar am vazut ca am facut o greseala de scriere si numai puteam da edit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now