Sign in to follow this  
Vladuuuu

Lider Los Vagos

1 post in this topic

Nickname pe server: Stelutza
Ore jucate: 2
De cat timp joci pe server: Am inceput sa ma joc acum 1 zi dar voi juca mult mai des odata ce primesc lider, daca primesc.
 
Varsta reala: 16
Ce alte jocuri mai joc?: CS:GO, League of Legends.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi face politehnica, mai exact Automatica.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Un event castigat, Last Man Standing.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Voi da teste in permanenta, pana voi umple toate locurile, voi fi foarte activ, voi face sedinte, si o voi administra cat pot de bine.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Simt ca voi reusi sa fac din mafia ''Los Vagos" cea mai respectata mafie de pe server.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  Sincer, nimic nu ma deranjeaza, totul este bine facut si se simte ca cineva a muncit la acest server foarte mult.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: In niciuna
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: In niciuna
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Am mai fost lider si pe alte servere si am administrat-o destul de bine, zic eu.

Link catre profilul pe panel: 

 

 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu.

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nimic

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafia mi se pare cea mai distractiva si interesanta dintre toate factiunile deoarece luptele pentru turf-uri sunt foarte distractive.Am stat 3 luni in Grove Street, dar nu pe acest server.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Nu am fost in nicio factiune pasnica, mi se par fara rost.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Cel mai frumos lucru dupa parerea mea, este cooperarea. A fost genial in acele 2 luni cat am fost in LSPD repet, nu pe acest server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this