Sign in to follow this  
KeepCalm

Aplicatie de intrare F.B.I - KeepCalm

2 posts in this topic

  • Nickname:  KeepCalm
  • Level: 6
  • Cate warn-uri ai in joc?:  0
  • Varsta reala:  14 ani
  • Nick-uri anterioare/Conturi anterioare: -
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo:  Govermanent o zi
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Uninvite inactivitate
  • Factiuni anterioare (si rank`urile detinute acolo): Govermanent r1
  • Poza cu status: 
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:  Desigur
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:  Desigur
  • Ai mai fost in F.B.I.? Da
  • Daca ai mai fost in F.B.I., de ce ai plecat?: S-a dat wipe la server
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur
  • De ce iti doresti sa intri in FBI?:   Sunt multe motive pentru care doresc sa ma alatur acestei factiuni. AM fost in vara asta in vacanta in Romania si toti prietenii mei inca se jucau samp si imi spunea si DarkKing ca ce fain e in FBi si sa ma reapuc si eu si mai multe.Intodeauna mi-a placut aceasta factiune,a fost prima unde am obtinut si eu rank 2.Vreau sa prind infractorii dupa server ,sa mentin linistea in oras si sa urmaresc toti traficantii de droguri.Vreau sa imi fac prieteni noi ,sa ma integrez aici si sa stau foarte mult timp.Vreau sa revin la viata de agent si sa fiu cat mai activ.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru FBI?:  Am mai fost si detin experienta necesara
  • Ai avut, sau ai conflicte cu vreun membru actual F.B.I?:  Nu
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK si intre ce intervale ?:  Cam o ora ca am un defect la PC si se deschide cand vrea si nu am unul preferat, dar in ultima vreme seara.
  • Cum te-ai descrie in realitate?:
    Salut, ma numesc Robert, locuiesc in minunatul oras Iasi si am frumoasa varsta de 14 ani. Imi place sa imi fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei, imi mai place si munca in echipa caruia ii place sa doscepere multe aventuri noi, sunt glumet, darnic, respectos. Hobby-ul meu preferat este SA:MP-[ul], dar pe langa acesta mai am respectiv sport-ul.. De obicei nu prea imi place sa ma auto-descriu, dar acum pot face un efort. Consider eu ca este bine si imi place sa ma gandesc de doua ori asupra unei decizii. Mi-ar placea sa studiez in afara tarii, insa mai am timp sa ma gandesc asupra deciziei. Imi place sa cred ca sunt o persoana de treaba si care face mereu o impresie buna. Intotdeauna am fost de parere ca pentru a fi respectat, lucru ce multi si-l doresc, trebuie si tu la randul tau sa ii respecti pe cei din jur indiferent de aparente. Stiu sa lucrez in echipa, sa comunic, sa ma port frumos fata de un coleg, prieten, tovaras, amic sau chiar orice alta persoana care nu o cunosc. Imi place sportul, mai ales sa ma plimb cu bicicleta cu prietenii. Tin la glume insa cand este vorba de seriozitate, seriozitate sa fie, sunt un tip care se tine de promisiune.Tin sa va zic ca nu folosesc un limbaj vulgar. Imi place engleza. Sunt un baiat inalt, de treaba, respectuos si cumsecade. Pot sa tin secret, imi respect colegii de pe SA:MP si cei din realitate. Imi plac filmele de actiune,comedie. Imi place in weekend sa merg pe terenu-l de sport si sa joc SA-MP. Sunt un baiat pe care toata lumea il respecta. Toata lumea spune de mine cand trec pe drum ce cuminte sunt. Imi place sa joc Sa-mp RPG. Am un PC destul de bun. Imi place sa gatesc uneori , si sa o ajut pe mama, imi place sa-l ajut si pe tata.Sunt o fire calma , glumeata si uneori rad ca fraierul (fara motiv). Stiu foarte bine sa inot. Imi place sa ascult Hip Hop si Rap.si Ciorba de burta. Imi place Rugby-ul si Kick Boxing-ul. Sunt o persoana care nu pune la suflet cele mai mici amanunte, sunt un baiat amuzant, serios si careia ii place sa se distreze ca si cand as fi major. Am ca hobby-uri rugby-ul care il practic de 1 an si 3 luni. Imi place sa ies cu prietenii, deoarece sunt si o fire sociabila. Îmi place sa ajut oamenii la nevoie. Ma doare atunci când vad un om la nevoie iar eu nu pot sa-l ajut, mai clar nu îmi sta în putinta. Sunt un tip de om care promoveaza buna crestere, o educatie aleasa, si nu în ultimul rând respectul. Mereu am trait cu gândul de a respecta pe toti, si uneori am primit respectul înapoi, alteori, nu. Dar nu este problema, nu toti oamenii trebuie sa ma placa. Îmi place patinatul, ador acest sport, deoarece necesita o asa numita strategie, te antreneaza, te ajuta sa-ti canalizezi energia, pentru mine patinatul este unica metoda prin care pot scapa de stres. Ma simt in elementul meu. Nu îmi place sa judec persoanele, nu-mi place sa pun etichete oamenilor, nu-mi place sa poreclesc oamenii. Eu nu ma consider în masura, si nu cred ca exista pe pamânt un om care sa judece oamenii, lasând la o parte meseria de judecator, eu vorbesc în alt sens. Pot spune ca am cei 7 ani de acasa. Eu pun suflet în tot ceea ce fac, fie ca e bine, fie ca e rau, nu de fiecare data fac diferentierea dintre bine si rau,dar ulteior îmi dau seama de greseala si fac tot ce îmi sta în putinta sa repar acea greseala. Am si eu hobbyuri, jocurile video, in special SA-MP-ul, urmat de League Of Legends. In prezent vreau sa-mi termin scoala, sa i-au examenul, sa intru intr-un liceu renumit si foarte bun. Pe viitor, cu multa munca, dorinta si ambitie vreau sa ajung in politie sau in America,pentru ca este ceea ce imi doresc cel mai mult pe plan profesional. Alte lucruri despre mine, pot spune ca invat foarte repede, ascult parerile celorlalti, le analizez , iar daca ma ajuta le pun in aplicare. Stiu sa respect o persoana, ascult ce spune un lider, deoarece intr-o echipa el stie ce e cel mai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this