Sign in to follow this  
Mihai27

Cerere S.Mod Mihai27

8 posts in this topic

  1. Nume : Mihai
  2. Prenume : Daniel
  3. Vârstă : 16 Ani.
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional):  5010522     
  5. Număr de postări(minim 50) : 139,dar promit ca voi face 350 pentru S.Mod.
  6. Prezintă-te : Sunt un baiat de treaba,nascut in Prahova,Baicoi.Sunt pasionat de informatica,robotica si Performanta Pc-ului.
  7. Ai moderat și alte forumuri ? : Da,am fost admininstrator pe reclama dar am renuntat pentru ca un tip pe nume Iulian,care avea suport tehnic,a schimbat tot pe email-ul lui si a spart forum-ul..Eu impreuna cu ceilalti 2 fondatori am primit ban pe forum,asa furand forum-ul.De asemenea am mai fost Mod si S.Mod pe alte comunitati
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi : S.Mod
  9. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) :  Da sunt potrivit,sunt unic ,in sensul meu.
  10. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie : Pot inbunatati prin moderare,T/C,pin,modele daca este nevoie,regulamente,topic-uri,etc.
  11. Cât timp îţi petreci pe forum? : 3-6 ore zilnic,pentru ca sunt in clasa a-10-a...
  12. Alte lucruri de menţionat : Sper sa fiu acceptat
  13. O poza cu tine(optional): Ofer in privat,daca este nevoie.
  14. Prezinta-ne un tutorial: Nu am tutoriale ,dar voi face la cerere

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca este obligatoriu,voi face 350 in 1 saptamana.Am vazut ca ati acceptat uni membri care nu aveau 350 post-uri si le-au facut in timp
Dar sunt sigur ca e 100% reject daca am primit CONTRA de la fondator..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, V1P3R said:

Dacia faci 350 de posturi ai șanse să primești. Așa nu prea cred, dar poate îți va da o șansă.

Am observat ca uni care au mai facut cerere au primit o sansa,sper sa primesc si eu o sansa.Daca voi primi in maxim 1 saptamana voi face 350 post-uri...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this