Sign in to follow this  
O$OD

Cerere lider - Bandytu.FTW-Paramedic

5 posts in this topic

Nickname pe server: Bandytu.FTW

Varsta:15 ani.
Ore jucate: 116
De cat timp joci pe server: De 9 zile.
 
Varsta reala:15 ani.

La ce factiune pasnica vrei lider?:Paramedic
Ce alte jocuri mai joc?:CS:Go.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi da la facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Helper 2.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Voi incerca sa imbunatatesc factiunea cat pot de mult.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece am experienta in acest domeniu.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic,totul este perfect.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Los Vagos-rank 7-3 zile ( Am fost promovat la helper).
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Los Vagos-rank 6-1 zi(Nu aveam voie mafii).
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost lider si am experienta.
Link catre profilul pe panel:Panelul este in lucru.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu,nu am fost banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nici una.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Sunt foarte ok,se descurca bine la wars,3 zile.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Sunt foarte ok toate,News Reporters-1 zi.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sunt foarte ok,se descurca la rob-uri,cu wanted-ul,4 zile si inca sunt intr-un departament.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, O$OD said:

Nickname pe server: Bandytu.FTW

Varsta:15 ani.
Ore jucate: 116
De cat timp joci pe server: De 9 zile.
 
Varsta reala:15 ani.

La ce factiune pasnica vrei lider?:Paramedic
Ce alte jocuri mai joc?:CS:Go.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi da la facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Admin 1
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Voi incerca sa imbunatatesc factiunea cat pot de mult.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece am experienta in acest domeniu.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic,totul este perfect.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Los Vagos-rank 7-3 zile ( Am fost promovat la helper).
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Los Vagos-rank 6-1 zi(Nu aveam voie mafii).
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost lider si am experienta.
Link catre profilul pe panel:Panelul este in lucru.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu,nu am fost banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nici una.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Sunt foarte ok,se descurca bine la wars,3 zile.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Sunt foarte ok toate,News Reporters-1 zi.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sunt foarte ok,se descurca la rob-uri,cu wanted-ul,4 zile si inca sunt intr-un departament.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this