Sign in to follow this  
cristian40

Lider F.B.I

2 posts in this topic

Nickname: cristian400
Level: Am level 5
De cand joci SA-MP: Eu joc de pe data de 27 August 2016.
Cate warn-uri ai in joc si pe motive?: 0/3 warn's
Varsta reala: 16 ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Nick-uri anterioare: Nu am mai jucat pe acest server
Cine este liderul acestei factiuni? Aceasta factiune nu are lider.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Nu am mai fost in nicio factiune.
Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai fost in nicio factiune.
Factiuni anterioare (si rank`urile detinute acolo): Nu am mai fost in nicio factiune.
Te aflii pe BlackList-ul vreunei factiuni?(minciunile vor fi sanctionate cu 60/60 FP): Nu ma aflu pe BL la nicio factiune.
Daca vei fi acceptat esti de acord sa-ti achiti acel BlackList in maxim 5 zile?: Sunt de acord.
Skill la detective(/skill 1): Da.
Poza cu status;licente si timp(/stats /licenses /time: Nu pot sa pun poza,nu am program Sad
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da,am capacitatea de a lucra in echipa.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:
Credeti ca un sfat este tot timpul binevenit?: Da,sfatul este un bun ajutor.
Esti activ pe forum?: Sunt activ pe forum foarte mult,mai ales si pe joc.
Ai mai fost in F.B.I.? Nu am mai fost in F.B.I
Daca ai mai fost in F.B.I., de ce ai plecat?: Nu am mai fost in F.B.I
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da,sunt.
De ce iti doresti sa intri in FBI?: Pentru ca este o factiune capabila,activa si pregatita pentru orice.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru FBI?: Sunt potrivit pentru ca am experienta de 2 ani in departamente
Pe o scara de la 1 la 10 ce nota ti-ai acorda pentru cunostintele tale de Limba Engleza?: Imi ofer nota 9,5 pentru ca sunt un bun englez dar ma pricep si la romana , si eu cred ca sunt foarte bun la limba engleza.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6/5 ore /days
Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip amabil cu simtul humorului ,prietenos , nu sunt un tip fara zambet pe buze,nervos cand sunt momentele sa reactionez... Bafta tututor !
Edited by cristian40

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this