Sign in to follow this  
[]KiNNdEr[]

Cerere leader []KiNNdEr[] Los Aztecas (leader banat)

3 posts in this topic

Nickname pe server: []KiNNdEr[]

Varsta:14 ani.
Ore jucate: 3 ore deocamdata dar promit ca o sa fac mai multe acum am aceste ore pentru ca nu am fost foarte mult ON ca sunt cu liceul si trebuie sa invat dar sambata si duminica stau foarte mult ON.
De cat timp joci pe server: De o zi.
 
Varsta reala:14 ani.

La ce  mafie vrei lider?:La Los Aztecas.
Ce alte jocuri mai joc?:Cs 1.6 si cam atat.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Imi voi continua studiile.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?:Los Aztecas rank 6.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa pun aceasta factiune pe picioare sa am membrii activi,seriosi si legende la tras care sa aibe cei 7 ani de acasa si sa fie cu capul pe umeri.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Los Aztecas 1 zi rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Momentan nu am o factiune in care am stat cel mai putin timp pentru ca Los Aztecas a fost prima factiune (mafie) in care am intrat pentru ca eu sunt prieten cu mafile.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu cu ce se mananca acesta functie.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/[]KiNNdEr[]
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu,nu am fost banat pe acest server.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Am un mute pentru spam pe report ca m-am enervat atunci cand leaderu meu a luat ban si eu am ramas singur in factiune ma refer la war.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Mafiile sunt niste factiuni sa le zic asa care sunt potrivite pentru cei care vor sa se experimenteze in genul de tras,si am stat 30 de zile intr-o mafie (pe alte servere).
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Factiunile pasnice sunt potrivite pentru cei care sunt la inceput,si am stat 10 zile maxim intr-o factiune pasnica (pe alt server)
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Despre departamente am o parere buna pentru ca cunosc foarte bine regulamentul eu iubesc aceste factiuni de tip departamente pentru ca eu de cand joc SA:MP am zis sa fiu ceva timp in departamente si usor usor am urcat la un nivel in care stiu regulamentul ca pe poezie,eu am stat cel mai mult intr-un departament 50 de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this