Sign in to follow this  
Andreiu2.0

Cerere Helper by: Andrei2.0

6 posts in this topic

Numele din joc:Andrei2.0

Numele real:Andrei

Varsta:13Ani

Poza /stats(imgur.com): https://imgur.com/a/XjqUo

O scuta povestire despre viata ta (minim 20 de caractere):  ascult de catre superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt SA:MP si fotball. Sunt o fire energica, în continua cautare de senzatii noi. Ma împrietenesc foarte repede cu oamenii, îmi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba radical. În timpul liber îmi place sî ies cu prietenii la fotbal, sî ma plimb sau sa ma joc la PC. Sunt o persoana foarte sociabila, amuzanta, încrezatoare, sincera, puternica, ambitioasa, si plina de energie. Sunt mai mereu în cautare de noi prietenii, noi aventuri, noi experiente, si traiasc viata pe deplin bucurându-ma de fiecare clipa. Îmi petrec o mare parte din timpul liber în fata calculatorului, deoarece sunt un "pasionat" înrait, dar cu toate astea, îmi organizez timpul asa de bine, încât pot desfasura orice activitate îmi propun, printre care iesitul cu prietenii pe parcursul zilei, sau seara, în functie de orarul fiecaruia, merg saptamânal la biliard, bowling, si ma pasioneaza în general sporturile.Deci aceasta este descrierea mea sper ca va placut.

Alte precizari:Sper sa va placa aplicatia mea,sper sa imi dati a doua sansa in aceasta functie si as vrea sa reiau pentru ca am luat ban degeaba si mia dat unban respect.

Am facut o aplicatie noua pentru ca unii nu ma cred in stare dar am fost helper 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this