Sign in to follow this  
Supa

Cerere Helper Supa

10 posts in this topic

Numele din joc: Supa.

Numele real: ma numesc Daniel.

Varsta: Am minunata varsta de 14 ani..

Poza /stats(imgur.com): https://imgur.com/a/u4YVn

O scuta povestire despre viata ta (minim 20 de caractere):  Ma numesc Daniel, am varsta de 14 ani. Locuiesc in orasul Hunedoara, judetul Hunedoara. Nu prea imi place sa citesc, prefer filmele de orice fel insa imi plac mai mult filmele horror. Imi place sa practic orice sport. Sunt o fire prietenoasa si ma integrez repede intr-un grup de prieteni. Am simtul umorului dar niciodata nu exagerez cu asta. Hobby-ul meu este gaming-ul si sportul. Jocul meu preferat este SA:MP chiar daca nu are o grafica stralucita, din cand in cand mai ma joc si CS:GO. Sunt o persoana serioasa si de incredere. Nu imi plac persoanele arogante. Sunt un tip energic si vesel. Imi place sa comunic. Imi place sa ajut oameni cat de mult pot. Imi place sa invat lucruri noi. Apreciez oamenii care ma ajuta si la randul meu o sa-i ajut si eu pe ei. Sunt ascultator. Pe oriunde merg incerc si vreau sa las o impresie buna. Nu uit de unde am plecat si niciodata nu imi uit prietenii de incredere. Nu am o preferinta anume muzicala ascult in functie de starea mea. Am 1m si 60 de cm. Cam asta sunt eu, sper ca nu v-am dezamagit.

Alte precizari: Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this