Sign in to follow this  
.qCr1sti.

Aplicatie LIDER FBI - .qCr1sti.

3 posts in this topic

Nickname pe server:  .qCr1sti.

Varsta: 14
Ore jucate: 10
De cat timp joci pe server: De la deschidere.
 
Varsta reala: 14

La ce departament vrei lider?: FBI
Ce alte jocuri mai joc?: Joc mai multe jocuri, nu pot sa zic acum toate numele.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi incepe  o noua viata.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu am o realizare destul de mare,pana acum. Ar fii chiar o realizare mare daca as primii aceasta functie de lider FBI.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Nu cred ca-s diferit de ceilalti lideri, eu decat vreau sa fiu un lider exemplu. Am experienta multa.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Fiindca stiu orice, si imi place aceasta functie de lider in departamentul FBI. Am experienta necesara.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  Nimic nu ma deranjeaza.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: LSPD -4 luni
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Taxi LS -  2 sapt
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Fiindca imi place sa ajut, si am activitate si experienta. Imi doresc sa cresc aceasta factiune, si sa le arat ceilorlalti ca pot fii un lider foarte bun. 
Link catre profilul pe panel:Panel-ul este in lucru.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:  Nu, nu am fost banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nimic :)
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Am o parere buna. Am stat 1 saptamana.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: La fel, tot o parere buna :) am stat 2 luni
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Am o parere foarte buna despre departamente, sunt cele mai importante. Am stat 4 luni.

Edited by .qCr1sti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this