Sign in to follow this  
$LuX$

[Reclamatie]$LUX$

7 posts in this topic

am vrut sa imi schimbe ipu la cont n la Capo_Dei_Capi le-am dat parola tot si ei mi-au furat contu faceti ceva dati-le remove din functia de helper ca ei inloc sa ajute playeri i face sa se lase de server ok nu vreti sa imi dati conturile macar sa intru cu alt cont amarat de 0 hours si sa imi dati leader ce ziceti? ori imi recuperati pinu si conturile alegetim ma las de server ori de nu imi aduceti amindoua conturi sou sa imi fac eu cont nou si sa primesc leader lvpd si ng. Uite si dovada ce-a vrut sa faca kreops si andreipenguin:https://imgur.com/a/xyN2H

ce sa mai zic daca si astia is helperi eu trebuia sa fiu atuncia scripter cu tot cu admin 9.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, $LuX$ said:

am vrut sa imi schimbe ipu la cont n la Capo_Dei_Capi le-am dat parola tot si ei mi-au furat contu faceti ceva dati-le remove din functia de helper ca ei inloc sa ajute playeri i face sa se lase de server ok nu vreti sa imi dati conturile macar sa intru cu alt cont amarat de 0 hours si sa imi dati leader ce ziceti? ori imi recuperati pinu si conturile alegetim ma las de server ori de nu imi aduceti amindoua conturi sou sa imi fac eu cont nou si sa primesc leader lvpd si ng. Uite si dovada ce-a vrut sa faca kreops si andreipenguin:https://imgur.com/a/xyN2H

ce sa mai zic daca si astia is helperi eu trebuia sa fiu atuncia scripter cu tot cu admin 9.

Ori imi fac conturi nou noute cu 0 hours si primesc leader ng si lvpd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi bag pula in morti vostri madara din cauza la additzu ai mai pierdut un player sa sti ca ai pierdut un admin foarte bun pe ala la-i pierdut acum si pe mine is Sebi.mafiotu58 sa stiti  si o sa va mai vizitez din cand in cand.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎11‎/‎2‎/‎2017 at 9:15 AM, $LuX$ said:

am vrut sa imi schimbe ipu la cont n la Capo_Dei_Capi le-am dat parola tot si ei mi-au furat contu faceti ceva dati-le remove din functia de helper ca ei inloc sa ajute playeri i face sa se lase de server ok nu vreti sa imi dati conturile macar sa intru cu alt cont amarat de 0 hours si sa imi dati leader ce ziceti? ori imi recuperati pinu si conturile alegetim ma las de server ori de nu imi aduceti amindoua conturi sou sa imi fac eu cont nou si sa primesc leader lvpd si ng. Uite si dovada ce-a vrut sa faca kreops si andreipenguin:https://imgur.com/a/xyN2H

ce sa mai zic daca si astia is helperi eu trebuia sa fiu atuncia scripter cu tot cu admin 9.

Bai omule, tu trebuia sa fii BANAT pentru multi-account si pentru furt de cont.

Da, furt de cont, TU i-ai furat contul lui Capo_Dei_Capi, iar eu cu Kreops am luat contul ca sa schimbam parola si pin-ul, ca acel cont sa fie in siguranta.

Mai ai si tupeu sa faci reclamatie?

Admin 9 si SCRIPTER? 

1. Avem scripter.

2. Scripter-ul nostru e mult mai avansat decat tine.

3. Deci daca ai mai fi ramas admin, si playerii ar vedea cum scrii, s-ar lasa de server si ne-am face si de ras.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, AndreiPenguin said:

Bai omule, tu trebuia sa fii BANAT pentru multi-account si pentru furt de cont.

Da, furt de cont, TU i-ai furat contul lui Capo_Dei_Capi, iar eu cu Kreops am luat contul ca sa schimbam parola si pin-ul, ca acel cont sa fie in siguranta.

Mai ai si tupeu sa faci reclamatie?

Admin 9 si SCRIPTER? 

1. Avem scripter.

2. Scripter-ul nostru e mult mai avansat decat tine.

3. Deci daca ai mai fi ramas admin, si playerii ar vedea cum scrii, s-ar lasa de server si ne-am face si de ras.

 

Odata ce vezi topicul inchis, n-ai voie sa mai comentezi.

 

:tc: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this