MaximilianMax

Cerere DNS

3 posts in this topic

  • Joc : Minecraft 
  • DNS dorit ( NUME.PCTecuci.Ro) : DrakeMoon.PCTecuci.Ro  | vreau acest ip nu pentru casa fac reclama la site-ul drakemoon pentru ca sunt admin acolo si sa fac un server cu numele asta a zis owner-ul de acolo sa fac un server de orci ce joc si am ajuns pana aici
  • IP : Server-ul inca nu este deschis nu are ip inca numa sa vad daca sunt acceptat sau nu si voi pune ip host si tot
  • Numar de sloturi : 100
  • Modul jocului : Server-ul este bungeeCord si are survival skyblock skypvp parkour agario
  • Firma HOSTING : gazduirejocuri.ro
  • Contact proprietar ( Y!M / Skype Anonymul #MAX / STEAM DragonulMax ):
  • Nume Detinatori : Nume real MAX | nume joc PepsiMAX_YT
  • Link gametracker: inca nu l-am pus cum am zis astept sa vad daca sunt acceptat sau nu
  • Topicuri Subforum de exemplu (Cerere Admin,Cerere Unban): Cerere Rank, Cerere Unban
Edited by MaximilianMax

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, MaximilianMax said:
  • Joc : Minecraft 
  • DNS dorit ( NUME.PCTecuci.Ro) : DrakeMoon.PCTecuci.Ro  | vreau acest ip nu pentru casa fac reclama la site-ul drakemoon pentru ca sunt admin acolo si sa fac un server cu numele asta a zis owner-ul de acolo sa fac un server de orci ce joc si am ajuns pana aici
  • IP : 5.196.83.73:41485
  • Numar de sloturi : 100
  • Modul jocului : Server-ul este bungeeCord si are survival skyblock skypvp parkour agario
  • Firma HOSTING : gazduirejocuri.ro
  • Contact proprietar ( Y!M / Skype Anonymul #MAX / STEAM DragonulMax ):
  • Nume Detinatori : Nume real MAX | nume joc PepsiMAX_YT
  • Link gametracker: inca nu l-am pus cum am zis astept sa vad daca sunt acceptat sau nu
  • Topicuri Subforum de exemplu (Cerere Admin,Cerere Unban): Cerere Rank, Cerere Unban

 

Edited by MaximilianMax

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.