Sign in to follow this  
Marian.

Cerere helper-Marian

2 posts in this topic

  1. Nume :Marian
  2. Prenume :Birleanu
  3. Vârstă :Am varsta de 14 ani.
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional):Nu le stiu.
  5. Număr de postări(minim 50) :Da,le am.
  6. Prezintă-te :Salut,ma numesc Marian,am varsta de 14 ani,sunt o persoana de treaba,caterinca,serioasa si cu bunul simt.Imi place sa practic handball-ul deoarece este un sport foarte interesant si care ma poate ajuta pe viitor.Hobby-urile mele sunt:Jucatul pe PC,football-ul si Handball-ul.
  7. Ai moderat și alte forumuri ? :Nu,nu am.
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi :Doresc helper.
    1. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) :Da sunt potrivit deoarece sunt foarte activ si imi place sa ma ocup cu treburi.
  9. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie :Pai o pot ajuta cu noi playeri si sa afle mult mai multi playeri de aceasta comunitate.
  10. Cât timp îţi petreci pe forum? :Cam 2 ore.
  11. Alte lucruri de menţionat :Stiu ca am putine post-uri dar promit ca am sa fac mai multe :)
  12. O poza cu tine(optional):-
  13. Prezinta-ne un tutorial:Nu am inca un tutorial dar va pot explica in cateva cuvinte.
  14. Daca doresti sa-ti faci un server de samp poti intra pe https://www.sa-mp.com/->Downloads->SA-MP 0.3.7-R2 Windows Server.
  15. Dupa ce ai dat download,poti extrage fisierele intr-un folder.Pentru a incepe primul proiect pe server poti intra in server.cfg,acolo trebuie sa-ti setezi un RCON,o parola obtional,minimul de playeri,limba un GM.La RCON trebuie neaparat sa-ti pui o parola pentru a te putea loga ca fondator pe server.Minimul de playeri ti-l poti seta,minim 1000 players.Limba care o doresti si un  GM.
  16. Dupa ce ai facut aceste lucruri poti da save la ce ai facut.
  17. Daca doriti pot sa va fac si un tutorial cum va puteti urca un GM pe o baza de date sau cum va puteti pune host gratuit,imi puteti spune pe un PM.
Edited by Marian.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this