Sign in to follow this  
Siritanu Mihail

[Cerere Supervizor]DeathShot

9 posts in this topic

  1. Nume :Siritanu
  2. Prenume :Mihail
  3. Vârstă :16
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional):Republica Moldova,deci n-am.
  5. Număr de postări(minim 50) :530
  6. Prezintă-te :Ma numesc Mihail,am 16ani,sunt din Republica Moldova,sunt pe acest forum de acum 2 ani cand s-a dechis,sunt o fire calma,dar ma enervez foarte usor si sunt sever.Imi place sa respect regulamentul strict.
  7. Ai moderat și alte forumuri ? :Desigur.
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi :Supervizor
  9. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) :Desigur,desi am fost Administrator in trecut,nu prea am avut experienta necesara in ACP,pe cand acum am o experienta destul de ridicata.
  10. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie :Voi vedea pe parcus.
  11. Cât timp îţi petreci pe forum? :Cateva ore pe zi,fara AFk.
  12. Alte lucruri de menţionat :Stiu,am facut eu o mare greseala,care s-a rezolvat intr-o zi,sper sa uit ce am facut,am fost devina eu.
  13. O poza cu tine(optional):Ma-ti vazut,nu mai e nevoie.
  14. Prezinta-ne un tutorial:Tutorial facut de catre mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un :pro: Si un   :contra:

Pro pentru ca esti destul de vechi si probabil ai prins ceva experienta pe parcurs.

Contra pentru ca: 1.Pentru supervizor trebuie sa ai 600 de posturi.

                          2.In trecut ai avut niste antecedente care nu te avantajeaza.

                          3.Faci niste greseli de gramatica, care nu ar trebui facute.Cum ar fi: "server" in loc de sever, "regulamntul" in loc de regulamentul. Poate ca nu ai facut aceste greseli din cauza ca nu ai stiut cum se scrie corect cuvantul, poate ca le-ai facut din graba, dar acesta graba la cererile de staff de obicei conteaza, undeva unde se tine la gramatica si altele, oricum aici nu prea cred eu ca se tine cont.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, liviu42 said:

Un :pro: Si un   :contra:

Pro pentru ca esti destul de vechi si probabil ai prins ceva experienta pe parcurs.

Contra pentru ca: 1.Pentru supervizor trebuie sa ai 600 de posturi.

                          2.In trecut ai avut niste antecedente care nu te avantajeaza.

                          3.Faci niste greseli de gramatica, care nu ar trebui facute.Cum ar fi: "server" in loc de sever, "regulamntul" in loc de regulamentul. Poate ca nu ai facut aceste greseli din cauza ca nu ai stiut cum se scrie corect cuvantul, poate ca le-ai facut din graba, dar acesta graba la cererile de staff de obicei conteaza, undeva unde se tine la gramatica si altele, oricum aici nu prea cred eu ca se tine cont.

Mersi,faza cu acele cuvinte gresite e din cauza ca am scris rapid,si nu am observat,editez acuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: Deoarece ai fost mult timp administrator pe forum pe diferite conturi și ai experiență în ACP. Am fost și eu administrator și știu Cum este sa fîi în panelul ăla .

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa nu te mai tin in suspans. Esti acceptat pentru teste, pregateste-te, nu stiu cate sanse o sa ai pentru a promova acest test, chiar daca ai 528 posturi pe acest cont, tin cont si de celelalte conturi pe care le-ai avut si pe care ai postat. Te astept pe skype, testul in dam filmat video sa nu creada lumea ca iti dau gradul pe ochi frumosi, pana atunci vezi cum iti mai repeti "lectia".

 

:acceptat:

 

:tc: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this