PCTecuci Romania - Citeste doar ceea ce merita

Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și vă logați, veți putea contribui la acest site prin trimiterea propriului dvs. conținut sau răspunsul la conținutul existent. Veți putea personaliza profilul dvs., primiți puncte de reputație ca recompensă pentru trimiterea conținutului, comunicând în același timp și cu alți membri prin intermediul căsuței de e-mail private și multe altele! 

Acest mesaj va fi eliminat odată ce v-ați conectat.  

Sign in to follow this  
liquid4cs

Gamemod

Recommended Posts

Salutare , fiind Supervisor al comunitatii si de asemenea avand experienta in acest domeniu al SA:MP-ului pot sa-ti raspund ca ar fi doar 3 probleme :

1. - Nu ai urcat GM-ul pe internet , sunt multe tutoriale foarte eficiente unele.

2. - Host-ul pe care il deti are probleme 

3. - Poate nu ai urcat unde trebuie , stiu ca aceasta posibilitate seamana cu cea de la nr 1 dar aici ma refere la : Poate mai ai un host si ai confundat acestea

 

Dar sugestia mea este sa faci un ticket la firma de host pe care o detii , sau sa rogi pe cineva sa ti-l puna , poti sa imi dai mie un PM daca ai facut ticket si nu a fost un raspuns eficient , sper sa te-am ajutat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, poate ai uitat sa conectezi gamemode-ul la baza de date (Data Base)

Incearca sa conectezi gamemode-ul in baza de date si revin-o cu un reply.

 

Daca incerci sa bagi un gm ca pe RPG.PCTECUCI.RO nu o sa iti iasa daca ai host free dupa ultra-h.

 

Sper ca te-am ajutat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this