Sign in to follow this  
VLM

[Vindem] - Servici IPB 3.x

13 posts in this topic

Nume: VLM & Rocar
Contact ( Y!M & SKYPE & Telefon ):

Rocar:

- Skype: worldlegendsgame
Produs/e:  Instalari IPB 3.x / Instalari teme / Instalari Hook-uri & Aplicatii / Support 3 zile / Permisii grade / categorii / etc.
Preț: 5E
Pozele (obligatoriu): -
Metoda de plată (Plata prin SMS/Cartelă reîncărcabilă/PayPal/Bancar/PaySafeCard.):
PaySafeCard / SMS / PayPal
Observații :  Oferim servicii doar pe platforma IPB 3.x.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2018 at 7:53 PM, Tr0YB0Y said:

Cam scump esti ma :)) ceea ce oferi tu este un lucru pe care multi il stiu :) 

Pai si timpul meu unde se pune? =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Permisiuni , tema (deja făcută) niste hook-uri / aplicații și modificări la sistem settings .. (30 de minute)

Mai vrei și 10e beși!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10.04.2018 at 10:07 PM, detrixer said:

troby atunci tu cu cat faci?

 

Lucrurile astea sunt prea simple, insa daca le-as face, minim 3 euro, maxim 5, insa am foarte multa experienta in domeniu, si nu doar pentru instalarea unui plugin sau ceva, la astea toti se pricep, eu iau 3 euro pentru o treaba de cel putin 30 minute, ce necesita timp, precum modificarea unei teme si adaptarea ei, iti pot face orice timp de tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar am tupeul sa o arat, fata de alti ratati, va luati de infasitarea altuia, ca voi sunteti zmei de pute hainele pe voi. Am intalnit dastia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/2/2018 at 7:50 PM, detrixer said:

nu se merita mai bine il contactez pe troyboy se merita mai mult mai bine il contactez pe troyboy

Cand cumperi, atunci te rog sa iti dai cu parerea. Nu stii nimic cum lucreaza acel baiat.

Iti putea oferii portofoliu lui daca il contactai, dar nici asta nu ai facut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, VLM said:

Cand cumperi, atunci te rog sa iti dai cu parerea. Nu stii nimic cum lucreaza acel baiat.

Iti putea oferii portofoliu lui daca il contactai, dar nici asta nu ai facut.

 

Scuza-ma, cand o sa te vad participand la olimpiada pe TIC obtinand un rezultat, de preferat peste 50 puncte, atunci te voi recomanda pentru ceea ce faci. Pana atunci, tot ceea ce faci se considera copy-paste, tot ce oferi este reprezentat gratuit in tutoriale pe youtube. Daca chiar doresti sa realizezi ceva din care sa obtii bani, te-as sfatui sa avansezi, pentru ceea ce oferi tu mai sus, cei care corecteaza la olimpiada ti-ar da 1 punct din 100, nu mai zic ca acolo nu ai acces la internet, totul faci din capul tau, asta dovedeste un IT-ist cu experienta, nu rezolvi nimic cu portofoliul. Eu niciodata nu am indraznit sa cer bani pentru niste lucruri banale, care le poti gasi pe net gratuit.

 

PS: aici , pozitia 6 sunt eu, si daca crezi ca 57 puncte sunt putine, uita-te pe alte judete unde maximul de puncte a fost sub 50 puncte si totodata incearca si rezolva un subiect clasa XII-a fara internet. La competente TIC, am obtinut locul 1 pe liceu (87 puncte)

 

A, da, pentru orice serviciu ma puteti contacta pe pagina mea oficiala Cornel Iulian (ofer suport gratuit pentru ceea ce ofera VLM mai sus, ideea e sa ma gasiti in timp liber). Nu uitati sa lasati un like la pagina (daca doriti)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this