Cerbul

[Cerere Informatician(IT-ist)]Cerbul

2 posts in this topic

  • Nume :Cerbu
  • Prenume :Ionuț
  • Vârstă :17 ani.
  • Primele 5 cifre din CNP (optional):50110
  • Număr de postări(minim 50) :3 pentru că am plecat o perioadă de pe comunitate dar voi face.
  • Prezintă-te :Mă numesc Ionuț si am frumoasa vârstă de 17 ani,sunt un băiat talentat cu un înalt simț al umorului și foarte serios,și imi dedic timpul ajutand pe cine pot(nu neaparat din comunitate) cu probleme hardware/software.
  • Ai moderat și alte forumuri ? :Da,am mai fost informatician și pe alte forumuri.
  • Categoria pe care doreşti să o moderezi :Suport Tehnic/IT
  • Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) :Desigur,deoarece îmi dedic timpul liber acestui subiect delicat și am o anumită experiență software(Orice legat de Windows XP/7/8/8.1/10,oleacă de C și C++,Powerpoint,Word,Excel etc.) dar și hardware(Cam despre orice piesă și montarea acestora).
  • Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie :O pot îmbunătăți cu mica mea experiență.
  • Cât timp îţi petreci pe forum? :Cam 2-4 ore pe zi.
  • Alte lucruri de menţionat :Stiu că nu există gradul de informatician sau suport tehnic dar totuși mi-am zis să îmi incerc norocul.
  • O poza cu tine(optional):
  • Prezinta-ne un tutorial:Încă nu am un tutorial făcut deoarece acționez direct,dar daca este absolut necesar voi face unul cat de curând

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.