Sign in to follow this  
David_YTDGROVE

Aplicatie helper

2 posts in this topic

ick pe server: David_YTD
Cea mai mare realizare pe Gaming-Zone: Lider Grove Street
De ce crezi ca meriti helper: Deoarece imi place sa aujt pe cei lalti playeri si mereu mi-am dorit sa fiu helper
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut pe cei ce au nevoie de ajutor si nu am sa fac abuz ca alti
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Eu am o personalitate prietenoasa si vreau sa ii ajut pe ceilalti

Ai fost banat vreodata pe Gaming-Zone? Daca da, specifica toate banurile: Nu,nu am fost
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Niciodata 

Varsta reala: pe 3 iulie fac 17
Ce alte jocuri joci?: CSGO si Dota 2
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Ma duc la CSS Botosani

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Daca ai 10/10 rob points foloseste comanda /rob
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Pentru a face bani usor munceste la unul dintre joburi folosind comanda /jobs
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Foloseste comanda /shop si dai click pe creaza un clan
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: Ban permanent
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: /uninvite

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Sunt nou pe acest server minunat
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Pai sunt lider in Grove Street dar inca nu am parasito
Ai jucat pe celalalt server din comunitatea LS4Play? Daca da, de ce ai renuntat la acel server pt acest server?: Acest server are un bonus minunat si GMul e unic

Cererile cu raspunsuri de 2 cuvinte (ex: vreau helper pt ca imi place sa ajut playerii; merit helper pt ca sunt activ; daca iau helper o sa ajut playerii) sunt ignorate.
Playerii ce folosesc informatii false in aplicatie vor ramane fara helper si fara vreo sansa de a ajunge helper vreodata.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this