Sign in to follow this  
RedOx

[Propunere]Schimbare tema :))

Schimbam Tema?  

5 members have voted

  1. 1. Schimbam Tema?

    • da
      3
    • neh
      2


10 posts in this topic

Numele propunerii: Tema Schimbata
Descriere: Propun sa schimbam tema , mi-e mi se pare tema prea clasica si e mult mai fain o alta tema 
Cu ce ne-ar ajuta?: Ar fi mai tare
Posibile erori/buguri: eventual la categori mai trebuie umblat la CSS .
Alte precizari: Am gasit tema acceasta in calculator a fost creata de cv pe care am cunoscut =]] 
http://invision-virus.com/forum/index.php/files/file/2253-theme-destroy-romania-original/ (nu v-a speriati ca are numele virus , e  asa numele la forum =]]]) 
Dar decat sa fie respinsa din prima prefer sa dau la vot 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulțumim pentru propunerea ta, însă ăsta a fost și scopul nostru la forum, să îl facem cât mai modern și cât mai clasic în sensul că, multe culori strică, o comunitate serioasă niciodată nu împodobește forumul.

Votez NU

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, RedOx said:
Numele propunerii: Tema Schimbata
Descriere: Propun sa schimbam tema , mi-e mi se pare tema prea clasica si e mult mai fain o alta tema 
Cu ce ne-ar ajuta?: Ar fi mai tare
Posibile erori/buguri: eventual la categori mai trebuie umblat la CSS .
Alte precizari: Am gasit tema acceasta in calculator a fost creata de cv pe care am cunoscut =]] 
http://invision-virus.com/forum/index.php/files/file/2253-theme-destroy-romania-original/ (nu v-a speriati ca are numele virus , e  asa numele la forum =]]]) 
Dar decat sa fie respinsa din prima prefer sa dau la vot 

E frumos ala care l-ai aratat tu,dar cum a zis si Troy,Simplut,clasic arata frumos,nu te complici sa cauti ceva,intr-un timp forumul a fost foarte colorat,daca Troy are o poza cu forumul de atunci,il rog sa ti-o arate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu ca o comunitate serioasa nu trebe sa aibe tema colorata , doar ca in ziua de azi "copii" sunt pasionati pentru orice arata bine (culori . forme) de exemplu warg*** (nu dau numele ca fac publicitate) candva era cea mai tare comunitate , acm daca intra 20-30 pe zii ii perfect pentru ei . Dar eu n-am venit aici ca sa schimb totu' sa vin sa va impun niste lucruri . E o simpla propunere :) , cum doriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, RedOx said:

stiu ca o comunitate serioasa nu trebe sa aibe tema colorata , doar ca in ziua de azi "copii" sunt pasionati pentru orice arata bine (culori . forme) de exemplu warg*** (nu dau numele ca fac publicitate) candva era cea mai tare comunitate , acm daca intra 20-30 pe zii ii perfect pentru ei . Dar eu n-am venit aici ca sa schimb totu' sa vin sa va impun niste lucruri . E o simpla propunere :) , cum doriti.

 

Apreciez propunerea ta, nu zic ca nu, ai dreptate in ceea ce zici tu, insa, scopul nostru nu este de a umple comunitatea de copii, noi dorim sa ducem comunitatea la un nivel inalt fara ca cineva sa o arate drept "o comunitate pentru copii".

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Tr0YB0Y said:

 

Apreciez propunerea ta, nu zic ca nu, ai dreptate in ceea ce zici tu, insa, scopul nostru nu este de a umple comunitatea de copii, noi dorim sa ducem comunitatea la un nivel inalt fara ca cineva sa o arate drept "o comunitate pentru copii".

Mare dreptate ai ;) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema arata bine si e foarte ok dar nu ar strica ceva modificari sau updaturi la ea ca parca e prea mult indungi.. (sori de reclama)

Eu votez ca tema sa isi schimbe unpic aspectul pe partea de culoare ceva mai viu si pe partea de sus si etc.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this