Sign in to follow this  
MadaLiN.S

Request Administrator - MadaLiN.S

3 posts in this topic

  1. Nume : Kimi
  2. Prenume : Madalin
  3. Vârstă : 18 ani ( 19 in Decembrie )
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional): - 
  5. Număr de postări(minim 50) : 115
  6. Prezintă-te : Ma numesc Madalin cum bine stiti sunt un veteran pe comunitatea asta alaturandu-ma din 2017 si nu regret nici acum , fost Administrator , retrogradat pentru motivele personale cu pregatirea pentru bac etc. , locuiesc in Piatra-Neamt dar cel mai des stand in R.Moldova din cauza parintilor care nu se aflau in relatie ceremonica , la 16 ani luandu-mi viata-n fata m-am angajat prima data ca si ospatar castigandu-mi primii banuti , si tot asa pana in prezent unde muncesc in Italia si vara asta venind in RO. Fondatorii comunitatii ma stiu foarte bine cine sunt si cum , respectul meu !
  7. Ai moderat și alte forumuri ? : Da , am moderat.
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi : Ca administrator este normal sa moderez accesibil tot forumul.
  9. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) : Sunt pregatit pentru aceasta functie mai exact pentru ca stiu cu ce se mananca pentru ca am mai fost pana am renuntat , cunosc IPB-ul foarte bine , cunostinte in domeniul IT si mai ales cunoscund comunitatea pe care ma aflu si astazi !
  10. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie : Pot imbunatatii comunitatea cu activitatea si implicarea mea directa pentru ajutorul vostru .
  11. Cât timp îţi petreci pe forum? : Nu am un orar anume , petrec in jur de 3-4h pentru a avea grija de el.
  12. Alte lucruri de menţionat : Daca imi dati vreun vot numai aveti de ce sa va legati de activitate , am fost unu' dintre cei mai activi de data aceasta.
  13. O poza cu tine(optional): Cred ca stiti cum arat , dar - https://imgur.com/a/s5j6nGE
  14. Prezinta-ne un tutorial: Pe forum am prezentat multe tutoriale , puteti arunca un ochi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai frumosule mai.

Contra:

115Posturi

O activitate slabuta(dar e perioada asta de bac,inteleg si eu).

Nu te-am vazut sa contribui la forum asa cum ar fi trebuit un Supervizor.

 

Poate te superi,dar eu imi expun propria parere.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this